İrlanda'da Dil Eğitimi

Bu sayfada İrlanda dil okulları hakkında herşeyi bulacaksınız!

egitim irlanda on kayit

İrlanda'da Dil Eğitimi

Günümüzde İngilizce, uluslararası bir dil olmasının yanında; iş başvurularında, yurtdışı seyahetlerinde altın anahtar işlevi görüyor. İyi bir düzeyde İngilizce bilen biri her zaman bir adım öne çıkıyor. Genel olarak pratik sıkıntısı çektiğimiz ülkemizde, yurtdışı dili eğitimi bu nedenle biraz daha önem kazanıyor.

 

 irlanda dil okullari        irlanda dil okullari fiyatlari

 

Neden İrlanda'da Dil Okulu?

Dünya'nın pek çok ülkesinde dil okulu, dil kursu, yaz okulu adı altında bir çok İngilizce dil eğitimi veren kurum bulunmakta. Bu kadar seçenek arasında aklımıza neden İrlanda'da dil okulu sorusu geliyor.

neden-irlanda-da-dil-okulu

Başlıca sebep, İrlanda'da konuşulan resmi dilin İngilizce olması ve bilinenin aksine Dublin ve diğer büyük şehirlerde konuşulan aksanın gayet açık ve anlaşılır olmasıdır. Buna ek olarak İrlanda'da dil eğitimi almak İngiltere ve Amerika'ya göre daha ucuzdur. İrlanda dil okulları fiyatlarına buradan gözatabilirsiniz. Siz Eğitim İrlanda öğrencileri için almış olduğumuz özel fiyatlar bulunmaktadır. Ayrıca İrlanda'da okurken para kazanmak mümkün!

irlanda da dil okulu ve calisma

Şayet İngiltere'de bulunduysanız Dublin'e geldiğinizde konuşulan İngilizce'yi çok daha rahat anladığınızı bizzat kendiniz farkedebilirsiniz. Çünkü İrlanda'lılar konuşurken harfleri İngilizler kadar yutmamaktadırlar.

 

İrlanda Dil Okulları

Gün geçtikçe İrlanda sunduğu dil okulu fırsatlarıyla İngiltere ve Amerika'ya rakip olmaya başlamıştır. Bu ülkelere göre hayat şartları daha ucuz olan bu sevimli ada ülkesi, yemyeşil doğası ve büyülü atmosferiyle pek çok öğrenciye İrlanda İngilizce dil eğitimi için ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Ispanyol, Italyan ve Fransız öğrencilerin sık ziyaret ettiği bu ülkede, İrlanda dil okullarında İngilizce öğrenmenin yanında pek çok kültürle iç içe yaşamanın zevkine varacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz İrlanda'da ılıman hava koşulları sayesinde pek çok yeri çok soğuk veya sıcak hava kaygısı olmadan gezip görebileceksiniz.

İrlanda'da Work and Study

irlanda da work and study

 

İrlanda'da Konaklama

İrlanda öğrencilere farklı konaklama seçenekleri sunuyor. Arzu ederseniz İrlanda'lı bir aile yanında kalarak gün boyu İngilizce pratik yapma imkanı bulabilirken, arzu ederseniz tek kişilik banyolu odanızda bir öğrenci yurdunda kalabilirsiniz.

irlanda-da-ev-bulma

 

İrlanda'nın tarihine bakıldığında Türklerin yaptığı yardımlar göz ardı edilemez. Tarihine saygı duyan bu ülke için Türkler çok önemlidir ve onlara karşı sempati beslerler. Bu yüzden Türkiye İrlanda ilişkileri hep pozitif olmuştur. Neşeli, güler yüzlü, her zaman yardıma açık insanları barındıran bu güzel ülkenin sokakları da insanları kadar renkli ve hareketlidir. İrlanda'ya dil eğitimine gelmiş öğrenciler bu sıcaklığın farkına çok kısa zamanda varabilirler. Ünlü gezi dergisi Lonely Planet tarafından 2012 yılında İrlandalılar yabancılara karşı en sıcak kanlı insanlar olarak seçilmiştir.

 

İrlanda'da Türk Sayısı

İrlanda'daki Türk nüfusu diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha azdır. Elçilik kayıtlarımıza göre 4.5 milyonluk İrlanda'da yaklaşık 1500 kadar Türk bulunmaktadır. Bu durum gerçekten İrlanda'da İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için İrlanda'yı bir adım daha öne çıkarmaktadır. Zira bir çok öğrenci yurtdışına çıkmakta ve gittiği ülkelerde Türkleri bularak maalesef dil gelişimlerini negatif olarak etkilemektedir.

İrlanda'yı keşfetmek ve İngilizcenizi geliştirmek için zaman kaybetmeyin! İrlanda dil okulları sizi bekliyor! Dil okulunda profesyonel öğretmenlerden İngilizce öğrenip sosyal hayatta rahatlıkla pratik yapabileceğiniz bu sevimli ülkede, en iyi dil okulu kampanyalarını Eğitim İrlanda sunuyor!

irlandada dil okulu CES

 

Hemen bizimle irtibata geçin ve öğrencilerimiz için almış olduğumuz dil okulu kampanyalarından yararlanın!

Burak bey Eğitim İrlanda yöneticisi ve aynı zamanda firmanın kurucusudur. 10 yıldır İrlanda'da yaşayan Burak bey, halen Dublin ofisinde çalışmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: İrlanda Dil Eğitimi Fiyatları »

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


 


İstanbul Ofisi
Adres: Büyükdere Cad. Mecidiyeköy Meydan
Bentek İş Merkezi K:9/904, Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 541 789 13 53 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, 860 Sokak
Konak Mh. Ağahan İş Hanı,Kat:3, No:306
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

 

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.