Neden Eğitim İrlanda?

 

1- Sadece İrlanda ile Çalışan TEK Şirketiz!

Yurt dışında eğitim düşünenlere Amerika mı, İngiltere mi, İrlanda mı şeklinde manavdan sebze seçer gibi ülke seçtirmiyoruz. Biz sadece İrlanda’ya öğrenci gönderiyoruz. Haydi o zaman İrlanda yolcusu kalmasın. :)

irlanda da egitimde uzman kadro
 

2- İrlanda’da Eğitim Almış Deneyimli Danışmanlar!

Ekibimizdeki tüm danışmanlar daha önce İrlanda’da eğitim almış veya staj yapmış kişilerden oluşmaktadır. İrlanda’da eğitim konusunda ve bu süreçte aklınızdan geçen soruların cevaplarını kendileri bizzat tecrübe ettiler. Türkiye'deki birçok danışmanın aksine, gerçekten İrlanda ve imkanları hakkında doğru bilgiye sahiptirler.

egitim irlanda danismanlik

 

3- İrlanda’da Ofisi Bulunan TEK Türk Danışmanlık Şirketiyiz!

Her türlü sorunuz, yaşadığınız sorun, ileriye yönelik eğitim kariyerleri ile ilgili Dublin ofisimizdeki Türk danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Hem de ofisimiz Dublin’in en merkezi yerinde!

dublin ofisi

 

4- Sizi Dublin Havalimanında Türk Danışmanlarımız Karşılasın!

Kayıt, ödeme ve vize işlemlerini Türkiye’de tamamladıktan sonra heyecanlı bekleyiş başlar. Bilmediğiniz bir ülkeye yolculuk... Korkmayın! İsterseniz sizi Dublin havaalanından Türk danışmanlarımız karşılayabilir. Dilini rahatça konuşabildiğiniz bir gülümseme size ilk gün stresinizi unutturacaktır...

 egitim irlanda havaalani karsilama

 

5- Eğitim İrlanda Öğrencileri Her Zaman Kazanıyor!

KARS (Kazandıran Arkadaş Referans Sistemi) sayesinde, İrlanda’ya eğitim amaçlı gelecek arkadaşlarını, tanıdıklarını bize yönlendiren öğrencilerimiz her yönlendirdikleri kişi için 50€ kazanıyor.

kars irlanda 

6- Özel İndirimli Fiyatlar

Düzenli olarak partner dil okulları ile görüşerek, değerli öğrencilerimiz için en iyi fiyatları almaya devam ediyoruz.

irlanda da indirimli dil okullari

 

7- İş Bulmanıza Yardım Ediyoruz!

İrlanda’ya 25 hafta ve üzeri programlara kayıt olarak gelen öğrencilerimize, İrlanda’ya geldiklerinde iş bulmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Eğitim İrlanda ekibimizin büyük çoğunluğu yıllardır Dublin’de ikamet ettiğinden dolayı, kendi bağlantılarımızı öğrencilerimiz için kullanmayı ihmal etmiyoruz. İş bulma garantisi verememekle birlikte bulmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

irlanda da calisma imkanlari

 

8- Ücretsiz Aile Yanı Konaklama Ayarlama

Dil okullarının 80 Euro karşılığı ayarladığı konaklamayı, Eğitim İrlanda öğrencilerine ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz. Ayrıca öğrencilerimizi misafir edecek İrlandalı aileleri bizzat ziyaret edip, evlerini görüyoruz.

ucretsiz irlanda egitim danismanligi


9- 100’lerce Mutlu Öğrenci

Siz de İrlanda'ya bizim aracılığımızla gelerek Eğitim İrlanda ailesinin bir parçası olabilirsiniz. İrlanda'ya bizle gelen pişman olmaz.

irlanda mutluluk

 

10- Ücretsiz Danışmanlık 

Eğitim İrlanda olarak öğrencilerimize tamamen ÜCRETSİZ danışmanlık sunuyoruz.

ücretsiz danismanlik


egitim irlanda on kayit

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
Tel: ‎00 353 892 236605
00 353 894 29 6543
00 353 899 72 2069

 


 


İstanbul Ofisi
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Ayşehatun Çeşme Sk.
Parlak Plaza No:5 Kat:5 Daire:12 Ataşehir/İstanbul
bilgi@egitimirlanda.com
Tel: ‎00 90 216 380 96 91
00 90 554 777 64 22 (Whatsapp)
00 90 531 338 69 84

 

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.