İrlanda Apollo Dil Okulu

 

Apollo English Language Center

Apollo English Language Center, genç öğrenciler(junior) ve yetişkinler için sunduğu kaliteli eğitimi, program öncesi ve sonrası öğrenci desteği ile İrlanda’nınen çok tercih edilen okullarından bir tanesi olmuştur. Apollo Dil Okulu, Dublin’de ve Cork’da merkezleri bulunan bir dil okuludur. Cork’da yalnızca junior programları mevcutken, Dublin’de hem junior hem de yetişkinler için mükemmel okulları bulunmaktadır. Yetişkinler için olan Apollo dil okulu merkezi Dublin şehir merkezinde için Grafton Street ve St Stephen’s Green’den sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yetişkin kurslarına 16+ yaşındaki öğrenciler katılabilmektedir. 

 

Apollo Yetişkin Dil Okulu

Apollo Yetişkin Rezidansı

Apollo yetişkin rezidansında 16+ öğrenciler konaklayabilmektedir. Fiyatı haftalık 290€’dur. Ayrıntılı bilgi için danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz.

Apollo Junior (Genç) Programları

Apollo Dil Okulu Deneyimi

 

Gelmeden Önce

 • Tüm sorularınıza anında cevap: Sorularınızı/e-postalarınızı maksimum 24 saat içinde yanıtlıyoruz.
 • Apollo Öğrenci Mobil Uygulaması: Apollo Student App giriş bilgilerinizi gelmeden önce size gönderiyoruz. Okul, konaklama ve daha fazlasına tam erişim sağlayacaksınız.
 • Gelmeden önce arkadaş edinin: İrlanda’ya gelecek olan diğer Apollo öğrencileri ve hali hazırda İrlanda’da olan Apollo öğrencileriyle sohbet edebilmeniz için sizi özel Facebook grubuna katılmaya davet edeceğiz.
 • İçiniz rahat olsun: Size Eğitim İrlanda aracılığıyla tüm varış öncesi bilgi ve belgelerinizi zamanında göndereceğiz.

 

İrlanda’da Bizim Misafirimizken

 • İlk günden itibaren: Apollo’da başlangıçtan itibaren kendinizi mutlu hissetmeniz bizim için önemlidir, bu nedenle ilk gününüzde ve programınız boyunca düzenli olarak Apollo Yöneticileri ile şahsen buluşmanız gerekir.
 • İngilizce kursunuz: CELTA (veya eşdeğeri) nitelikli öğretmenler tarafından verilen derslerimiz, çok uluslu sınıflarımız sizi İngilizce’yi ‘gerçek dünya’da kullanmaya hazırlarken ilgi alanlarınızı, güçlü ve zayıf yanlarınızı ve ayrıca kısa ve uzun vadeli hedeflerinizi de dikkate alır.
 • Apollo politikası: İngilizce öğrenmenin en iyi yolu sadece İngilizce konuşmaktır, bu nedenle herkesin sınıfta ve konaklamada, okul çevresinde ve etkinlikler ve geziler sırasında her zaman İngilizce konuşması politikamızdır.
 • Apollo sosyal: Fantastik Apollo Experience ekibimizle birlikte hazırladığımız okul sonrası etkinlikleriyle, Apollo deneyiminiz İrlanda’nın en iyi cazibe merkezlerini ziyaret ederek ve çeşitli etkinliklere katılarak okulun dışında da devam eder.
 • Apollo sözü: Amacımız, Apollo’da asla unutamayacağınız bir deneyim yaşamanız ve bir ömür boyu sürecek arkadaşlıklar ve anılar oluşturmanızdır – hepsi de İngilizcenizi geliştirirken.

 

Döndükten Sonra

 • Hiç bir şey bitmedi: İrlanda’daki kursunuzu bitirdiğinizde, bu “Apollo Deneyimi” nin sonu değil. Öğretmenlerinizle Skype dersleri yapabilir, evinizden öğretmeninizle bireysel dersleri takip ederek kendi ülkenize döndüğünüzde bile hala dilinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.
 • İletişimde kalın: Tüm sosyal medya kanallarımız üzerinden öğrencilerimizden haber almayı ve iletişimde kalmayı seviyoruz. Yeni Apollo öğrencileri okulumuz hakkındaki düşüncelerinizi okumaktan gerçekten faydalanabilirler.

Galeri

Dil Okulunun Konumu

 

Youtube kanalımıza abone olarak İrlanda’da eğitim ve yaşam hakkında ki videolarımızı izleyebilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz ya da İrlanda ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız buradan diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

Menü