Apollo Dil Okulu Online İngilizce Programı

Dünya çapında yaşanılan olağanüstü durumdan dolayı online platformlar hemen hemen her alanda yeni bir çağ haline gelmeye başladı. Online platformlar sayesinde eğitimden de geri kalmayacağımızı bilmek büyük bir lüks olmalı, derslerin eş zamanlı işlenmesi, öğretmen ve öğrencilerin çevrimiçi olarak irtibat halinde kalması, ulaşım,barınma ya da trafik gibi sorunlarla uğraşmadan etkin bir öğrenme süreci sayesinde prestijli bir eğitim almak, artık online eğitim sayesinde çok kolay! Apollo Dil Okulu‘da bu çağa ayak uydurmak ve İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere en iyi imkanları sunabilmek için hızla gelişme gösteren bilgisayar teknolojileri sayesinde İngilizce eğitim sürecinizi EVDE KAL! diyerek ayağınıza getiriyor. Siz de bu günlerde evde oturup beklemek yerine İngilizce’nizi geliştirmeye başlayın, hem de hemen!

Apollo Online Eğitim Programı Süreci

Covid-19 krizi nedeniyle şu anda yüz yüze dersler yapmak mümkün olmasa da, çevrimiçi sınıflarla ilgili geri bildirimlerin son derece olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Apollo Dil Okulu da bunun için öğrencilere oldukça ulaşılması mümkün imkanlar sunuyor. Peki Apollo’nun bu süreci nasıl işleyecek?

  • Online dersler ZOOM kullanılarak verilir ve bu platforma hem mobil cihazlardan hem de bilgisayarlar üzerinden erişebilirsiniz. Sadece bir telefona veya bilgisayara ve sabit internet bağlantısına ihtiyacınız var hepsi bu kadar. 
  • Yüz yüze İngilizce dil pratiğini yansıtan iletişim dersleri.
  • Uluslarası öğrencilerden oluşan sadece İngilizce konuşulan bir ortamda deneyim imkanı.
  • Haftada 10 saat dil pratiği imkanı.
  • Daha küçük gruplardan oluşan sınıflarda yeteneklerinizi çok daha etkin bir şekilde uygulama fırsatı.
  • Zoom’ta dosya aktarımı yoluyla veya e-posta ile paylaşılan ders materyalleri eğitmen tarafından gönderilecek.
  • Sürükleyici bir şekilde derse devam etmenizi sağlamak için ders materyalleri dışında çeşitli İngilizce kaynaklar
  • Derslerde çeşitli ödevler veya görevler verilerek okuma, dinleme ve yazma becerilerinizi geliştirme imkanı.
  • Belli zamanlarda gelişiminizi görmek adına öğretmeniniz tarafından yapılan yazılı uygulama ve sonrasında bunun size geri bildirimi.
  • Eğitmen tarafından hazırlanan ve size rehberlik edecek haftalık program.

Program Detayları

Genel İngilizce kursu ve Cambridge / IELTS sınav hazırlık kursları olmak üzere gençlere ve yetişkinlere yönelik eğitim imkanı sunulmaktadır. Günde 2 saat olmak üzere haftada 10 saat çevrimiçi derslere ek olarak haftada 10 saat özerk dil uygulamaları ile birlikte program ücreti haftada sadece 100€. 

Her şey yoluna girdiğinde İrlanda’ya gelmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp, İrlanda’da dil okuluna kayıt olana, 1 ay online İngilizce eğitimi hediye kampanyamız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Menü