CES Online İngilizce Eğitimi

Salgın hastalığın ülkemizde ve dünyada hızlı bir şekilde yayılmasıyla birlikte çoğumuzun günlük yaşam düzeni veya planları yavaşladı, hatta ertelendi. Evde kalarak geçirdiğimiz bu günlerde ise online eğitim programları adeta imdadımıza yetişti.Kişisel hedeflerimize ulaşma doğrultusunda hiçbir şeyin bahane olmaması gerekmekte ve bu durumda da eğitim&öğrenimimiz için online eğitimler göz ardı edilemeyecek bir alternatif olarak bizleri hedeflerimize taşımaktadır.İngilizce öğrenimi modern dünyamızda adeta bir gereklilik halindeyken, ingilizceyi anadili olarak konuşan eğitmenlerden bu eğitimi almak öğreniminizi garantilemektedir!

İrlanda’nın en popüler dil okullarından birisi olan Centre of English Studies dil okulu, eğitim kalitesini online platforma taşıyarak ingilizce sınıflarını evinize getiriyor.

CES Online İngilizce Eğitim Programı 

İrlanda’nın resmi IELTS test merkezi olan CES dil okulu, Zoom platformu aracılığıyla dil seviyenize göre yapılacak derslerin kampanya detayları; 

Haftada 10 veya 15 ders seçenekli online ingilizce dersler

* Her pazartesi kampanyaya yeni kayıt yaptıranlar için başlayan program 

5 farklı seviyeye uygun eğitim programı

Online eğitimler kayıt altına alınarak oluşturulan ingilizce gelişim raporları

 

Ortalama 15, maksimum 20 kişi olacak şekilde hazırlanan online sınıflar ve CES bünyesindeki çeşitli kaynaklarla gerçekleştirilen derslerin kayıt ücreti 30£.  Haftalık 10 ders olan kursun haftalık ücreti 75£, haftalık 15 ders olan kursun haftalık ücreti 112£’dur.

Her şey yoluna girdiğinde İrlanda’ya gelmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp, İrlanda’da dil okuluna gelene 1 ay online İngilizce eğitimi hediye kampanyamızdan siz de yararlanın!

İlginizi Çekebilir

Menü