Eğitim İrlanda ailesi olarak yaşadığımız bu zorlu günlerde hepimize moral olacak bir şeyler yapmak istedik ve sizler için türlü hediyelerden oluşan Instagram çekilişleri yapmaya karar verdik. Hep çekilişlere katılıyorum bir şey kazanamıyorum diye üzülmeyin, çünkü düzenli olarak her ay yapacağımız bu çekilişler sayesinde sizin de bir şansınız olabilir! Üstelik kazandığınız hediyelerden dilediğinizi seçme hakkı da tamamen size ait. Ayrıca her hafta yaptığımız Instagram canlı yayınlarımız sayesinde de yurtdışında eğitim ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına canlı canlı ulaşabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Peki Instagram çekilişlerine katılmak için ne yapmanız gerekir? Cevabı basit, Instagram hesabımızı takipte kalın ve hediyelerimizi kaçırmayın!

Instagram Çekiliş Hediyelerimiz

Her ay yapacağımız çekilişlerde 20€’ya kadar,

– Netflix Üyeliği

– Amazon Hediye Kartı

– D&R Hediye Kartı

Peki Eğitim İrlanda Olarak Biz Kimiz?

Eğitim İrlanda (Education State) yurt dışı İngilizce dili eğitimini İrlanda’da sürdürmeyi düşünen gençlerimizin okul bulma, konaklama ve diğer ihtiyaçlarını en kaliteli ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamak ve yardımcı olmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur. 10 Yıldır Sadece İrlanda özelinde çalışan, İrlanda pazarında önder danışmanlık firması olarak hizmet vermekteyiz. Şirket çalışanlarımız aynı sizler gibi bir zamanlar yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak istemiş, bu isteği gerçeğe dönüştürerek İrlanda’ya gelmiş ve eğitimlerini bizzat İrlanda’da tamamlamış insanlardır. Bu nedenle diğer bir çok yurt dışı eğitim kuruluşuna göre İrlanda hakkında daha geniş bilgi ve tecrübeye bizzat sahiptirler.
Ayrıca İrlanda’da ofisi bulunan TEK Türk danışmanlık şirketiyiz! Hem de ofisimiz Dublin’in en merkezi yerinde!

 

İrlanda’da Eğitim

İrlanda’da dil okulları, son zamanlarda dil eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler tarafından oldukça ilgi görmektedir. İrlanda’da ki dil okullarının uygun maliyetli olması, İrlandalıların çok sıcakkanlı olup aynı zamanda Türkleri çok sevmeleri, Twitter, Facebook, Google, Linkedin, Amazon gibi büyük teknoloji şirketlerinin ofislerinin İrlanda’da bulunması ve Türkiye’ye yakın mesafede bulunması öğrencilerin tercih sebeplerinden birkaçı olmuştur.
İrlanda’da eğitim almanın bir çok yolu vardır, öğrenciler Work&Study programları, kısa dönem dil okulu programları, üniversite ve yüksek lisans programları, IELTS hazırlık kursu ve junior programları gibi bir çok eğitim seçeneğine sahiptirler.

Ayrıca, MEI üyesi dil okulları sayesinde, okulların öğrencilerine verdikleri eğitim kalitesi ile İrlanda’da dil okulu tercih listesinin başında gelmektedir. Böylelikle öğrenciler vize sırasında daha az sorunla karşılaşır ve daha üst seviyede İngilizce eğitimi almış olurlar.

İrlanda’da Work & Study

Akademik yıl programı, İrlanda’da 25 haftalık dil kursuna verilen isimdir. Bu programla, 25 hafta yani 6 ay İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Bu programın bir diğer adı ise Work & Study (oku ve çalış) programıdır. İrlanda’da 25 haftalık dil okulu programına kayıt olduğunuz takdirde, haftada 20 saat part-time çalışma izni sağlanmaktadır. İrlanda’da saatlik asgari ücret 10.10€’dur. İrlanda’da part-time çalışma izni ile yani yarı zamanlı çalışarak yaşam giderlerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Hatta para bile biriktirebilirsiniz.
Bunlara ek olarak, İrlanda’da Work and Study programı ile vizenizi 8 aya kadar uzatma imkanına sahipsiniz. Yani İrlanda’da work and study programına kayıt olduğunuzda, İrlanda’da 6 ay dil eğitimi ve part time çalışma izni üzerine de 2 ay daha İrlanda’da kalma ve full-time çalışma hakkına sahip olursunuz.

 ** İrlanda’da work and study programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın!

İrlanda’da Yüksek Lisans

İrlanda’nın seçkin üniversitelerinde, uluslararası öğrencilerle yapabileceğiniz zengin Yurtdışı Yüksek Lisans seçenekleri sunmaktadır. İrlanda’da Yüksek Lisans süresi genellikle 1 yıldır. Üstelik İrlanda’da Yüksek Lisans yaptıktan sonra 2 yıl çalışma izni hakkınız olmaktadır. Bu yönüyle İrlanda’da yüksek lisans, Yurtdışında yüksek lisans programlarının en avantajlılarındandır. Öğrencilerin yurtdışında eğitimlerine devam edebilecek düzeyde İngilizce’ye sahip olduklarını ispat etmeleri İrlanda’da Yüksek Lisans için aranan ilk şarttır.

** İrlanda’da yüksek lisans koşulları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayın!

*** İrlanda’da 2020 yılı dil okulu fiyatları ve ayrıntılı bilgi için bilgi istek formumuzu doldurun!

*** İrlanda’da eğitim, yaşam ve öğrenci izlenimleri hakkındaki youtube videolarımıza ulaşmak için buraya tıklayarak Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Menü