Eğitim İrlanda Çekiliş

Eğitim İrlanda’da çekilişler bitmez! Bu kez maceraperestleri sevindirecek bir fırsatla karşınızdayız. İrlanda’da yaşayan Türklere özel 50€ değerindeki Indoor Rock Climbing çekilişi ile sizlerleyiz. Dil okulunuzu, çalışma temponuzu bir kenara bırakın.

 

Indoor Rock Climbing Kuponu

Bir arkadaşınızla birlikte Finglas’ta bulunan Awesome Walls’ta bir saatliğine eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır olun. İç mekanda özel olarak tasarlanmış yapay kaya tırmanış alanlarıyla günlük yaşamın stresinden biraz da olsa uzaklaşmamız mümkün.

Çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey ‘İrlanda’da Yaşayan Türkler’ Facebook grubundaki gönderiyi beğenmek. Gönderiyi beğenenler arasından çekilecek kura sonucunda 1 kişi istediği bir arkadaşıyla birlikte bir saatlik Indoor Rock Climbing kuponu kazanacak.

Facebook gönderisini görüntülemek ve çekilişe katılmak için buraya tıklayınız. Bol şanslar dileriz!

 

Son Tarih: 23 Şubat 2017, GMT 23.59

 

Çekilişten Kimler Yararlanabilir?

6 yaşından büyük ve Dublin’de bulunan herkes çekilişe katılmaya hak sahibidir. (Önemli not: 18 yaşından küçük olanlar, çekilişi kazansalar dahi kursa giderken bir yetişkin refakatinde bulunmak zorundadır.)

 

Eğitim İrlanda Çekilişine Nasıl Katılınır?

İrlanda’da Yaşayan Türkler isimli Facebook grubunda yer alan çekilişle ilgili gönderimizi beğenmeniz yeterli.

 

Kuponu Nasıl Kullanacağım?

Kazananlara yapay kaya tırmanış kuponu e-mail yoluyla gönderilecektir. Kuponun son geçerlilik tarihi 5 Mart 2017’dir. Bu tarihe kadar, üzerinde yazan numarayı arayarak rezervasyon yaptırmanız gereklidir.

 

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Kazanan talihliler 24 Şubat tarihinde yapılacak kura çekimi ile web sitemizden ve Eğitim İrlanda Facebook sayfamızdan duyurulacaktır.

 

Kazanan Talihlimiz 

Gönül Dangac

 

 

Menü