IEFT Webinar Semineri

Her yıl düzenlenen IEFT eğitim fuarlarına bu yıl sağlık tedbirleri açısından katılamıyor olmamız sebebiyle yurtdışında eğitim almayı düşünen sizlerle yüzyüze görüşemiyor olsak da IEFT fuarları Webinar(online seminerler) düzenleyerek sizleri yurtdışında bulunan dünyanın önde gelen üniversiteleri, kolejleri, liseleri, dil okulları ve eğitim birimleri ile buluşturmaya yardım ediyor. Bu seminerler sayesinde yetkililer ile tanışıp, üniversite başvuruları, kabul koşulları, burs imkanları, yurtdışında eğitim ve yaşam gibi pek çok konuda bilgi alabilme imkanı mevcuttur.

Bu online seminerlerimize katılarak evinizin rahatlığında, alanımızda uzman kişilerden bilgiler alarak, bizlerle iletişime geçebilir, kafanızdaki sorulara rahatlıkla cevap bulabilirsiniz ve bunun için de seminerlerin yapıldığı yerlere gitmenize gerek kalmaz. Yani dünyadaki ya da Türkiye’deki herhangi bir online seminere rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz. Bu platform hem zaman kaybınızı, hem de maddi kayıplarınızı önlemek için harika bir fırsat olabilir.

Webinar (Online Seminer) ise kişilerin internet üzerinden online olarak yüz yüze verilen seminerlere katılabilmesine olanak sağlayan bir sistemdir.

IEFT Webinar Tarihlerimiz

IEFT Webinarları 17.00 – 21.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir, ve her webinar yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Bu online seminerlere katılmak ise oldukça kolaydır katılım detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz. Eğitim İrlanda olarak webinar tarihlerimiz ise şu şekildedir;

  • 23 Nisan Perşembe – 17:00(TR Saati)
  • 13 Mayıs Çarşamba – 17:00(TR Saati)
  • 27 Mayıs Çarşamba – 17:00(TR Saati)

Webinar’a Nasıl Katılabiliriz?

Webinarlara katılmak için tek yapmanız gereken buraya tıklayıp açılan sayfada bizim seminer tarihlerimizden katılmak istediğiniz tarihi seçip, “Şimdi Webinara Kayıt Olun” butonuna tıkladıktan sonra email adresinizi yazarak “Register Now” butonuna basmalısınız, sonrasında adınızı, telefon numaranızı ve mail adresinizi yazarak “Confirm Registration” butonuna tıklayın. Başvuru kaydınızı yaptığınızda başvurunuzun onaylandığına dair bir e-mail alacaksınız. Daha sonrasında mevcut 3 seminerimizden kayıt olduğunuz birinin tarihinde ve saatinde mailinize gelen linke tıklayarak seminerimize kolaylıkla katılım sağlayabilirsiniz. 

Sağlıklı günlerde seminerlerimizde görüşmek dileğiyle…

İlginizi Çekebilir

Menü