EC Online İngilizce Programı Kampanyası

EC Dil Okulu‘unun İngilizce konuşan nitelikli ve deneyimli öğretmenleri öğrencileriyle sadece çevrimiçi İngilizce dersleri yapmanın yanısıra, National Geographic Learning ile bulunan ortaklıkları sayesinde öğrenciler, İngilizce dil becerilerini geliştirmenin yanı sıra küresel yeterliliklerini geliştirebilecek ilgi çekici öğrenme materyallerine erişebilme imkanları vardır. Aynı zamanda öğrenciler sadece İngilizce becerilerini geliştirmekle kalmayıp, çok kültürlü bir ortamda nasıl iletişim kurulacağını öğreneceklerdir.

İşte Harika Programın Kampanya Detayları!

EC yenilikçi müfredatını kullanarak dil eğitimini ev konforuna getiriyor ve kayıt ücreti yok! 

Sınırlı süreyle geçerli olan bu online İngilizce eğitimi kampanyası 10 Nisan 2020‘ye kadar alınan kayıtlarda haftalık sadece 79€.

Bu sınırlı süreden sonra programın ücreti haftalık 99€ olarak devam edecektir.

Peki Online İngilizce Programı Nasıl Olacak?

Derslerden önce öğretmen, sınıftaki öğrencilerin bir konu  üzerinde sınıf arkadaşlarıyla (İngilizce bir şekilde!) tartışmaları için konu ile ilgili sorularla bir ödev hazırlayacaktır. Bu hazırlanacak ödev, mevcut ders kitabından herahangi bir okumadan veya dinlemeden, konu ile ilgili bir video veya makalede bulunan herhangi bir şey olabilir. Öğrenciler çevrimiçi olarak bu konu üzerinde tartışırken konuşmaları öğretmen tarafından izlenecek ve ilerlemeleri çevrimiçi olarak kaydedeceklerdir.

Ders sırasında öğrenciler, dünyanın dört bir yanından gelen 4-8 küçük gruplardan oluşan derslerde öğrenciler, normal bir yüz yüze sınıf oturumundan çok daha yoğun bir sınıfa hazırlanmalıdır! Dersten sonra öğretmen öğrencilerden tartıştıkları konunun özetini barındıracak ortak çalışma etkinliği üzerindeki çalışmaları istenir. Bu çalışma yazılı veya sözlü olabilir ve öğretmen yine öğrenciler gruplarıyla tartışırlarken sohbeti izler.

Her Kursa Dahil Olan Online Program İçeriği

  • EC online’da selfstudy materyalleri
  • Günün 24 saati sizin için en uygun saat diliminde yapılacak canlı dersler! (Uygun olan 6 saat dilimi: 22:00, 02:00, 06:00, 10:00, 14:00, 18:00 Türkiye saati)
  • National Geographic Learning tarafından desteklenen Ders eKitapları
  • İngilizce konuşan nitelikli öğretmenlere doğrudan erişim
  • Günde 90 dakika yüz yüze sanal İngilizce öğretimi (ders aralarında 10 dakikalık ara ile 2 x 45 dakikalık oturumlar)
  • Sınıf arkadaşlarıyla günde 60 dakika yapılandırılmış işbirliği-ödevler
  • Düzenli yazma ve konuşma testleri
  • Word, PowerPoint ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 12 ay boyunca Microsoft Office Programlarına ÜCRETSİZ erişim!
  • Özel birebir dersleri yükseltme ve ekleme becerisi
  • Öğrencilerin ilerlemeleri, sanal tartışmaları ve dersler, katılımlara göre dikkatle izlenir ve kaydedilir.

İlginizi Çekebilir

Menü