Eğitim İrlanda’dan ÇİFTE ÇEKİLİŞ!

Dublin Grand Canal’da kayaking (kano) yapmaya ne dersiniz? Peki ya Newbridge eğlence merkezinde paten sürmek? İrlanda’da yaşayan Türklere özel 40€ değerindeki Kayaking ve Paten eğlencesi çekilişleri ile sizlerleyiz. Günlük rutinlerden sıkıldıysanız, bir günlük harika bir eğlence sizi bekliyor!

 

Kayaking Kuponu

Bir arkadaşınızla birlikte Dublin Portobello Harbour Grand Canal’da bir saatliğine eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır olun.

Paten Kuponu

Bir arkadaşınızla birlikte Kildare’de bulunan Newsbridge Spin Entertainment merkezinde bir saatliğine paten sürmenin keyfine varın.

Çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey ‘İrlanda’da Yaşayan Türkler’ Facebook grubundaki gönderiyi beğenmek.
Gönderiyi beğenenler arasından çekilecek kura sonucunda 1 kişi istediği bir arkadaşıyla birlikte bir saatlik Kayaking kuponu, diğer 1 kişi istediği bir arkadaşıyla birlikte 1 saatlik Paten kuponu kazanacak.

Facebook gönderisini görüntülemek ve çekilişe katılmak için buraya tıklayınız.

Bol şanslar!

Son Tarih: 20 Temmuz 2017, GMT 23.59

 

Çekilişten Kimler Yararlanabilir?

6 yaşından büyük ve Dublin’de bulunan herkes çekilişe katılmaya hak sahibidir. (Önemli not: 18 yaşından küçük olanlar, çekilişi kazansalar dahi kursa giderken bir yetişkin refakatinde bulunmak zorundadır.)


Eğitim İrlanda Çekilişine Nasıl Katılınır?


İrlanda’da Yaşayan Türkler isimli Facebook grubunda yer alan çekilişle ilgili gönderimizi beğenmeniz yeterli.


Kuponu Nasıl Kullanacağım?


Kazananlara kuponlar e-mail yoluyla gönderilecektir. Her iki kuponun da son geçerlilik tarihi 31 Temmuz 2017’dir. Bu tarihe kadar, üzerinde yazan numarayı arayarak rezervasyon yaptırmanız gereklidir.


Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?


Kazanan talihliler 21 Temmuz tarihinde yapılacak kura çekimi ile web sitemizden ve Eğitim İrlanda Facebook sayfamızdan duyurulacaktır.

 

Kazanan Talihliler 

 

Kayaking: Erdi Karadağ

Paten: Javi Yahyayev 

 

 

Menü