Fotoğraflı İzlenim Yarışması – İrlanda Maceram

Evet evet, sana sesleniyoruz! İrlanda maceranı ölümsüzleştirmek ve büyük ödülün sahibi olmak istiyorsan tek yapman gereken buradaki izlenim anketini doldurmak.
Son Tarih: 19 Kasım 2017, GMT 23.59

Ödülü kazanmak için Facebook sayfamızda resminle birlikte paylaşacağımız izlenim yazının en çok beğeni alan 3 izlenimden biri olması yeterli.

Birincilik Ödülü: 100€
İkincilik Ödülü: 50€
Üçüncülük Ödülü: 30€

Ayrıca en çok beğenilen bu ilk üç izlenimin sahiplerine, tekrar dil okuluna kayıt olmaları durumunda 75€ indirim.

Yarışma Şartnamesi:


1. Yarışmanın Konusu: Fotoğraflı İzlenim Yarışması – İrlanda Maceram


2. Zamanlama: Yarışmaya katılım 30 Eylül 2017 tarihinde başlayıp 19 Kasım 2017 tarihinde Türkiye saati ile 23.59’da sona erecektir. 28 Kasım 2017 saat 23:59’a kadar resmi Facebook sayfamızda en fazla beğeni alan ilk 3 izlenim yazılı fotoğraf sahipleri yukarıda bahsedilen ödülleri almaya hak kazanacaktır. Sonuçlar 30 Kasım 2017 tarihinde kazananlara e-mail yoluyla bildirilecektir. 


3. Katılım Şekli ve Koşulları

3.1. Katılımcılar İrlanda’da eğitim amaçlı bulunmuş olmak zorundadır. (Dil okulu, yaz okulu, staj, üniversite, yüksek lisans, doktora). Hala İrlanda’da bulunan öğrenciler de yarışmaya katılabilir.
3.2. Katılımcılar yarışma konusuna uygun olarak İrlanda’daki programları sırasında çektikleri ve içinde kendilerinin de göründüğü en az iki fotoğraf ve bu fotoğraflarla beraber izlenim anketinde en az 300 kelimelik bir yazı ile yarışmaya katılabilirler. Sadece fotoğraf veya sadece yazı ile yarışmaya katılım sağlanamaz.
3.3. Yarışmacılar en az 2 adet resim sunmalıdır.
3.4. Fotoğraflar üzerinde pozlama, doygunluk, kontrast gibi basit dijital düzenlemeler dışında içeriğe doğrudan etki edecek herhangi bir manipülasyon kabul edilmeyecektir.
3.5. Daha önce herhangi bir yerde yayınlanmış ve/veya ödül kazanmış fotoğraflar ve/veya yazılarla yarışmaya katılım sağlanamaz. Yarışma süreci içinde veya sonrasında böyle bir durum tespit edilirse başvuru iptal edilir ve varsa alınan ödül geri istenir. Böyle bir durumda katılımcı bu iadeyi yapmak zorundadır. Bu durum ödül almış olan/olmayan diğer katılımcılar açısından herhangi bir talep hakkı doğurmaz.
3.6. Ankette fotoğraf yüklenemezse, katılımcılar fotoğraflarının bir dijital kopyasını e-posta eki olarak bilgi@egitimirlanda.com adresine göndermeli, e-postanın KONU/SUBJECT bölümüne İZLENİM YARIŞMASI BAŞVURUSU yazılmalıdır.
3.7. Fotoğraflar jpeg/jpg uzantılı olmalıdır. Fotoğrafların boyutu minimum 1MB; maksimum 5MB olmalıdır.
3.8. Fotoğraflarda görülen başka kişi veya kişilerin izni alınmış olmalıdır. Bu konuda ortaya çıkabilecek sorunlardan Eğitim İrlanda değil, fotoğraf sahibi sorumlu olacaktır.
3.9. Yarışmaya katılan fotoğrafların ve yazılı içeriğin yayım ve sergileme hakları Eğitim İrlanda’ya aittir. Sergilenen veya yayımlanan fotoğraflar ve yazılı içerikler için katılımcılara telif ödenmeyecektir.
3.10. 19 Kasım 2017 günü 23:59’a kadar gönderilen izlenim yazılı fotoğraflar, resmi Facebook sayfamızda (https://www.facebook.com/IrlandaEgitim/) yayımda tutulacak ve en fazla beğenilen ilk 3 izlenim yazılı fotoğraf sahipleri yukarıda bahsedilen ödülleri almaya hak kazanacaktır. Sonuçlar 30 Kasım 2017 tarihinde Facebook sayfamızda ve internet sitemizde açıklanacaktır.
3.11. Eğitim İrlanda yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekildeki işlemleri (beğeni satın alma, sonuçları etkileyecek manipülasyon, gerçek olmayan kullanıcıların beğenileri gibi ama bunlarla sınırlı olmayan her türlü haksız kazanç yolları vb.) tespit etmesi durumunda, katılımcının fotoğraf ve izlenimini hiçbir uyarı yapmadan yarışmadan kaldırma ve katılımını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının yarışmaya katıldığı fotoğraf ve izlenim Facebook sayfasından silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.


4. Son Katılım Tarihi: 19 Kasım 2017 günü, 23:59’a kadar gönderilen fotoğraflar, 3. maddede yazılı kurallara uygun olduğu takdirde kabul edilecek, bu tarihten sonra gönderilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.

5. Ödüller:

Birincilik Ödülü : 100€
İkincilik Ödülü : 50€
Üçüncülük Ödülü : 30€


Ayrıca en çok beğenilen bu ilk üç izlenimin sahiplerine, tekrar dil okuluna kayıt olmaları durumunda 75€ indirim. Bu hak katılmazlarsa kullanılamayacağı gibi başkalarına da devredilemez.


Eğitim İrlanda, yarışmanın kurallarını ve değerlendirme ile ilgili zamanlamaları değiştirme hakkını elinde tutar.

 

 

Menü