İrlanda’dan Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Eğitim İrlanda Sevgililer Günü özel kampanyası ile sevdiğinizle birlikte İrlanda’ya gitmek artık daha hesaplı. İrlanda maceranızı sevdiğinizle birlikte ölümsüzleştirin diye 14-21 Şubat 2017 tarihleri arasında birlikte yapacağınız dil okulu ön kayıtlarında 300€’ya varan indirim fırsatı sunuyoruz.

 

İrlanda Dil Okulu Kampanya Koşulları

* İrlanda’da 10 hafta ile 32 hafta arasında bir arkadaşıyla dil eğitimi almak isteyen herkes kampanyadan yararlanabilir.

* Dil kursuna başlangıç tarihiniz 2017 yılı içerisindeki herhangi bir tarih olabilir.

* İndirim uygulaması alınacak dil kursunun süresine göre değişiklik göstermektedir.

 

10 – 15 hafta arası kayıtlarda kişi başı 50’şer Euro indirim (2 kişi için toplamda 100€),

16 – 24 hafta arası kayıtlarda kişi başı 75’er Euro indirim (2 kişi için toplamda 150€),

25 ve üzeri hafta kayıtlarda kişi başı 150’er Euro indirim (2 kişi için toplamda 300€).

 

Dil okulu kampanyası ne zamana kadar geçerli?

* Kampanya 14-21 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu süre içerisinde öğrenciler İrlanda’da bir dil okuluna ön kayıt yaptırmalıdır.

* Ön kayıt yaptırdıktan sonra iletilecek olan okul faturasına en geç 1 hafta içinde 250€ depozito ödemesi yapılmalıdır, aksi takdirde indirimler geçersiz olacaktır.

 

Bu kampanya hangi İrlanda’daki hangi dil okullar için geçerli?

Centre of English Studies, Dublin City University, Griffith College Dublin, International House Dublin, Oscars International Dublin

*Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

Örnek:

Selçuk çok sevdiği Dilara’yla doğa harikası ve sevimli ada ülkesi İrlanda’da dil eğitimi almaya karar verir. Eğitim İrlanda sevgililer günü özel kampanyasını Dilara’ya anlatır. Birlikte dil okullarını inceledikten sonra CES dil okulunda 25 haftalık akademik yıl programını tercih ederek ön kayıtlarını yaptırırlar. 3600€ olan kurs ücreti, kampanya ile 3450€ olmuştur. Selçuk 250€, Dilara 250€ olmak üzere depozito ödemesini fatura geldikten 1 hafta sonra gerçekleştirirler. İrlanda’ya gitmeyi planladıkları tarihten 2 ay öncesinde Selçuk 3200€ ve Dilara 3200€ ödeyerek kurs parasının tamamını ödemiş olurlar. Eğitim İrlanda danışmanlarının yardımlarıyla vize belgelerini hazırlarlar. Vizelerini aldıktan sonra Selçuk ile Dilara iyi bir kariyer sahibi olma yolunda ilk adımlarını atmış olurlar. Mutlu son 🙂

 

Kampanya detayları için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 2017 dil okulu fiyat listesi için buraya tıklayınız. 

E: bilgi@egitimirlanda.com

P: +90531 338 6984

 

 

Menü