İrlanda Atlas Dil Okulu

2003 yılında kurulan İrlanda Atlas Dil Okulu, South Richmond Street, Dublin 2 bölgesindeki 4 katlı eski üniversitelerden biri olan Portobello College’ın binasında yer almaktadır ve Dublin Şehir Merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Grand Canal’ın yanında bulunan harika bir nehir manzarasına sahip olan Atlas Language School Türk öğrenciler Tarafından en çok tercih edilen dil okulu olarak seçilmiştir.

Mükemmel öğretmen ve çalışanlarıyla Atlas Language School gelen öğrencilere harika bir atmosferde hem eğitim vermekte hem de sosyalleşmeleri için büyük çaba harcamaktadır. Samimi ve dinamik bir ortamda profesyonel dil eğitimi sunmakta olan okul seçkin öğretmenlere ve tesislere, eğlenceli sosyal aktivitelere ve mükemmel bir merkezi konuma sahip olmasıyla Dublin’deki en iyi İngilizce dil okullarından biridir.

Atlas Language School, South Richmond Street, Dublin 2 bölgesindeki 4 katlı güzel bir Goerge döneminden kalma binada yer almaktadır.

Korona virüs sürecinde tüm eğitim kurumlarının kapanması ile birlikte dil okulları da eğitimlere uzun bir süre ara vermişti. 10 Ağustos’ta açılması planlanan Atlas Dil Okulu ise faaliyetlerine geri dönerken sizlere harika bir kampanya sunuyor.

İrlanda Dublin Atlas Dil Okulu Kampanya Detayları

 

– Kampanya’dan yararlanabilmek için son kayıt tarihi: 30 Eylül!

– Bu harika kampanyayı kaçırmamak için kursa en geç 30 2021 tarihine kadar başlamanız gerekmektedir! 

İrlanda’da Atlas Dil Okulu Fiyatları

** 1 – 24 hafta arası kurslarda ise mevcut fiyatlar üzerinden %10 indirim fırsatı! (30 Eylül 2020’ye kadar yapılan kayıtlarda geçerli)

İrlanda’da Konaklama Seçenekleri

İrlanda’da uzun veya kısa süreli kalmayı düşünenler için birçok farklı konaklama seçeneği bulunmaktadır. Konaklama kısmını İrlanda’ya gelmeden önce halletmeniz büyük önem arz etmektedir. Yani vize başvurusunda en az 1 aylık konaklamayı önceden ödemeniz ve bunun dekontunu göstermeniz gerekmektedir.

İrlanda’da konaklama seçenekleri arasında en çok tercih edilenler aile yanı konaklama ve yurt konaklamasıdır. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler genellikle 1 aylık yer ayırtıp daha sonra zaman geçtikçe bölgeye alışmaya başlayıp uygun maliyetli olması açısından paylaşımlı evlere çıkmaktadırlar.

** İrlanda’da konaklama hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayın!

** İrlanda’da iş bulmak hakkında daha fazla bilgi alabilmek için buraya tıklayın.

** İrlanda’da yaşam masrafları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın!

** İrlanda 2020 yılı dil okulu fiyatları için tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Menü