ELI Work and Study Kampanyası Dublin & Drogheda

English Language Institute, kısa adı ile ELI dil okulu İrlanda’da bulunan ve 2010 yılından bu yana eğitim veren bir dil okuludur. En büyük dil eğitimi organizasyonlarının bazılarını yönetme konusunda 10 yıldan fazla bir deneyime sahip kurucu ekibiyle birlikte, tüm dünyadan öğrencilere yüksek kalitede eğitim ve konaklama alternatifleri sunması ile dikkat çeken okulun, en belirgin özelliği İrlanda’lı olma kültürünü yaşatmaya verdiği önemdir. Okulda öğretmen seçiminden bina seçimine kadar tüm konularda, Irish kültürünü korumaya olan bağlılık kendini hissettirir. Dublin ve Drogheda’da bulunan iki farklı merkezi vardır. Bu eğitim merkezlerinde, genel İngilizce, öğleden sonra eğitim alternatifleri, yaz kampları ve lise dil kampları gibi seçenekler sunulmaktadır.

Eğitim İrlanda’dan harika bir fırsat daha! İrlanda’da dil okulu hayalleriniz için 2020 Haziran ayında sizlere özel kampanyamız huzurlarınızda!

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ İLE! Türkiye’ye özel fiyatlar!

İrlanda’daki bu dil okulu kampanyası ile hem İngilizcenizi geliştirin, hem de bu güzel ada ülkesini tanıma fırsatını yakalayın!

** İrlanda Dil Okulu Fiyatları İçin Tıklayın!

ELI Dublin Hakkında

İrlanda’nın başkenti Dublin, sanat, müzik, tiyatro ve kültürel etkinliklerle dolu genç ve modern bir şehirdir.
ELI Dublin kampüsü Grand Kanal’ın yanında güzel bir binada yer almaktadır. Yüksek pencereler ve tavanları ile birlikte dışarıdaki manzarayı izleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca binada açık alanlar, çeşitli sanat eserleri ve modern mobilyalar bulunmaktadır. Öğrencilerin boş zamanlarında vakit geçirebilmesi için bulunan kafeteryasında ve bahçe terasında çok uygun fiyatlarla hem sağlıklı hem de lezzetli aperatifler sunulmaktadır.
Ayrıca sosyal imkanları çok fazla olan ELI Dil Okulu’nda arkadaşlarınızla vakit geçirip, dil pratiği yapmak için harika olanaklar bulunmaktadır.

ELI Drogheda Hakkında

İrlanda’nın doğusunda bulunan Dublin ve Belfast arasında yer alan ve 50.000 kişiye ev sahipliği yapan Drogheda şehri, başkent Dublin’e yarım saat uzaklıkta bulunan küçük bir şehirdir. İrlanda 1847-1850 yıllarında temel gıda patetese bulaşan mantar dolayısıyla büyük bir kıtlı yaşamıştır ve kıtlıktan en çok etkinlenen şehirlerden biriside Drogheda’dır. Osmanlı Devleti döneminde yapılan yardım gemisi Drogheda şehrine gitmiştir, günümüzde Drogheda’da hala bu yardım unutulmamış ve hafızalarda tutulmuştur. Hatta bu yardımı unutmak istemeyen yetkililer Drogheda United futbol takımının armasına ay ve yıldız koymuştur.

ELI Kampanya Detayları

Öğrencilerimiz akademik yıl programı ile, harika doğal güzelliklere sahip bu ülkede hayatlarını sürdüp, çalışabilirken aynı zamanda İngilizce seviyelerinde önemli gelişmeler sağlayarak unutulmaz anılara sahip olacaklardır. 

Öğrencilerden gelen yoğun talep üzerine, 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında Türkiye’ye Özel Promosyon detayları şu şekildedir;

ELI dil okulu seçeceğiniz uzun dönem tüm programlarında, var olan indirimli fiyatlar üzerinde, hem Dublin hem de Drogheda için program ücreti üzerinden 300€ ekstra indiriminiz daha olacaktır. 

Örneğin; Dublin ELI dil okulu’nda haftalık 15 Saat Sabah Programı: 2750 – 300= 2450 €

Drogheda ELI dil okulu’nda haftalık 15 Saat Sabah Programı: 2440 – 300= 2140 €

** En uygun program fiyatları ise 1900 €’dan başlayan ücretlerle Drogheda öğleden sonra programıdır!

ELI Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

İrlanda’da eğitim almaya yönelik karar verirken üzerinde durulan önemli hususlardan biri de konaklama seçenekleridir. ELI Dil Okulu İrlanda’da konaklama açısından 2 farklı çeşit imkan sunmaktadır. Bunlar;

Aile yanı Konaklama: Konaklama imkanı verilen aileler, şehir merkezine ve okula yürüyerek ya da otobüs ile 15 ila 40 dakikalık mesafede yer almaktadır. Tüm aileler, hem ELI hem de gerekli güvenlik birimleri tarafından denetlenmektedirler.

Çift Kişilik Oda: 175-195 Euro

Tek Kişilik Oda: 190-205 Euro

Tek Kişilik Özel Banyolu (Ensuite) Oda: 230-250 Euro

NOT: Eğitim İrlanda’ya özel konaklama ayarlama ücreti ALINMAMAKTADIR (Normal fiyatı:80 €).
İrlanda’da aile yanı konaklama detayları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için buraya tıklayın.

Yurt Konaklaması: Yurtlar genellikle okula 20 dakikalık mesafede yer almaktadırlar. Öğrenciler 6 kişilik paylaşımlı odalarda konaklamaktadırlar.

Çalıştığımız Yurtlardan Bazıları ve Fiyat Bilgileri

Hazelwood Öğrenci Yurdu

  • Tek Kişilik Oda: 180 Euro / Haftalık
  • Depozito: 500 Euro
  • Kayıt Ücreti: 70 Euro

Griffith Halls of Residence

  • Çift Kişilik Oda 10 Haftalık / 1397 Euro
  • Depozito 300 Euro
  • Kayıt 70 Euro

** İrlanda’da yurtta konaklama hakkında daha fazla bilgi alabilmek için buraya tıklayın.

** İrlanda’da yaşam masrafları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Menü