İrlanda Emerald Cultural Institute Dil Okulu Kampanya 2020

 

Emerald Cultural Institute

İngiltere ve İrlanda'da pek çok şubesi bulunan Emerald Cultural Institute kaliteli eğimiyle İrlanda'nın en iyi dil okulları arasındadır. Ayrıca dünyanın her yerinden gelen öğrencileriyle İrlanda'nın en çok tercih edilen dil okullarından biridir. Genel ingilizce, iş ve akademi ingilizcesi, sınav hazırlık programları ve çocuklar için ingilizce gibi çeşitli programlarıyla Emeraldil okulu Dublin'de 1986'dan beri dil eğitimi vermektedir. Dublin'de 2 farklı kampüsüyle öğrencilerine çeşitli imkanlar sağlamaktadır.

 emerald kampanya

 

EMERALD CULTURAL INSTITUTE MERRION SQUARE BİNASI

Merrion Square Bölgesi: Dublin'in en renkli bölgelerinden birisi olan Merrion Square'in tarihi 19.yüz yıla kadar uzanmaktadır. Döneminin aristokratları ve din adamlarının yaşadığı bu bölge ayrıca şuan Dublin'nin en çok turist çeken noktalarındandır. Georgian stili meşhur binaların bulunduğu bu bölgede, Emerald Cultural Institute Merrion Square şubesi bulunmaktadır. İşte Georgian stili binasıyla Emerald Merrion Square,

 

 

EMERALD CULTURAL INSTITUTE PALMERSTON PARK BİNASI

Dublin'in eski bir yerleşim bölgesi olan Palmerston Park, şehrin güneyinde bulunmaktadır. Bu bölgede bulunan binalar victorian mimari ile hayranlık uyandırmaktadır. Emerald Cultural Institute Palmerston Park şubesi, victorian stili binasıyla Dublin'deki şubelerin ana binasıdır. İşte Emerald Palmerston Park,

 

 

İrlanda' Emerald Cultural Institute Dil Okulu Fiyatları

İrlanda'nın en çok tercih edilen dil okullarından biri olan Emerald Dil Okulu, 4-24 Hafta arası dil eğitimi programı ve Work and Study programı indirimiyle karşımızda!

KAMPANYA DETAYLARI

4-24 hafta için 2020 fiyatları üzerinden %20 indirim + okul kayıt ücreti alınmayacaktır.

25 hafta ve üzeri için 2020 fiyatları üzerinden %25 indirim + okul kayıt ücreti ve sigorta ücreti alınmayacaktır. Work and Study kurs ücreti 3911€ 

  

 

  • Promosyon, 28 Haziran’dan itibaren 31 Ağustos’a kadar alınan kayıtlar için geçerlidir.
  • Kursa en geç 30.06.2021 tarihinde başlanmalıdır. 
  • Kayıt sırasında 250 Euro depozito alınmaktadır. İptal durumunda depozito iadesi yapılmaz.
  • Farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

** İrlanda'da hem okuyup hem de çalışabileceğiniz Work and Study programı sıkça tercih edilmektedir. Work and Study 2020 fiyatlarına ulaşmak için tıklayınız!

 

 

İrlanda Dublin/ Cork/ Galway Dil Eğitimi

İrlanda doğası ve sevecenliği ile meşhur insanıyla şüphesiz hangi şehrinde olursanız olun aldığınız eğitimi ve İrlanda'da yaşamı unutulmaz kılacak yapıya sahip bir ülkedir.İrlanda'ya dil eğitimi için gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler olan başkent Dublin, Cork ve Galway şehirlerini gelin size kısaca tanıtalım.

Dublin: İrlanda'nın doğusunda bulunan şehir, başkent olmasının yanında İrlan'danın en kalabalık şehridir. Pek çok dil okulu ve öğrencilerinin bulunduğu Dublin ayrıca dünyanın en turistik şehirlerinden biridir.

Cork: İrlanda'nın güneyinde bulunan bu şehir, renk renk sokakları ve sıcak atmosferiyle en çok turist ve dil okulları öğrencilerini barındıran bir diğer İrlanda şehridir. Titanic gemisinin yolculuğa başlamadan önce Cork'a da uğraması, şehri ayrı bir öneme taşır.

Galway: İrlanda'nın en batısında bulunan Galway, dil okulu öğrencileri, turistik yapısı ve Avrupa kültür başkenti olması sebebiyle İrlanda'nın popüler şehirlerindendir. Sık sık çeşitli festivallerin düzenlediği şehir, her zaman renkli ve cıvıl cıvıldır.

 

İrlanda'da Konaklama Seçenekleri

İrlanda'ya dil okuluna gelen öğrencilerin en çok üzerine düştükleri konu olan konaklama seçenekleri aslında sanıldığı kadar can sıkıcı değildir. Pek çok konaklama opsiyonu barındıran şehirlerin en çok tercih edilen seçenekleri: aile yanı konaklama ve paylaşımlı evlerdir. 

 

emerald kampanya

 

Kayıt yaptırdığınız dil okulu veya Eğitim İrlanda aracılığı ile bulunan aileler, her zaman yabancı öğrencilere gerçekten bir aile sıcaklığını yansıtan yapıdadır. İrlanda'ya gelip, konaklamanızı bir İrlanda'lı ailenin yanında yapmak öğrenciler için çok başka bir deneyim olacaktır.

Çeşitli internet siteleri ve Facebook gruplrı aracılığıyla bulabileceğiniz paylaşımlı evler ise pek çok öğrenci tarafından da tercih edilmektedir. Aile yanı konaklama ve paylaşımlı ev seçeneklerine ek olarak, AirBnb ile konaklama ya da yurt konaklaması gibi diğer seçeneklerinizde mevcuttur.

 

Göz At;

  1. Sıkça Sorulan Sorular
  2. İrlanda'da Eğitim
  3. İrlanda'da Work and Study
  4. İrlanda Dil Okulları
  5. İrlanda'da Eğitim

 

 

egitim irlanda biz sizi arayalim

egitim irlanda goruntulu danismanlik

Ekran_Alıntısı.PNG

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 789 13 57 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.