ELI Dil Okulu Kampanyası – Drogheda

Kısa adı ile ELI olan, English Language Institute dil okulu İrlanda’da 2010 yılından bu yana eğitim veren bir dil okuludur. 10 yıldan fazla bir deneyime sahip olan kurucu ekibiyle birlikte, tüm dünyadan uluslararası öğrencilere yüksek kalitede eğitim ve konaklama alternatifleri sunması ile dikkat çeken okulun, en belirgin özelliği İrlanda’lı olma kültürünü yaşatmaya verdiği önemdir. Okulda öğretmen seçiminden bina seçimine kadar tüm konularda, Irish kültürünü korumaya olan bağlılık kendini hissettirir. Tarihi dokusunu korumaya devam eden ELI Dil Okulu’nun, Dublin ve Drogheda’da bulunan iki farklı merkezi vardır. Bu eğitim merkezlerinde, Genel İngilizce, öğleden sonra eğitim alternatifleri, yaz ve lise dil kampları, ücretli – ücretsiz haftasonu/haftaiçi aktiviteleri, ücretsiz öğrenci danışmanlığı gibi bir çok imkanlar ve seçenekler sunulmaktadır.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ İLE! Türkiye’ye özel fiyatlar!

İrlanda’daki bu dil okulu kampanyası ile hem İngilizcenizi geliştirin, hem de bu güzel ada ülkesini tanıma fırsatını yakalayın!

** İrlanda Dil Okulu Fiyatları İçin Tıklayın!

ELI Drogheda Hakkında

İrlanda’nın doğusunda bulunan Dublin ve Belfast arasında yer alan ve 50.000 kişiye ev sahipliği yapan Drogheda şehri, başkent Dublin’e yarım saat uzaklıkta bulunan küçük bir şehirdir. İrlanda 1847-1850 yıllarında temel gıda patetese bulaşan mantar dolayısıyla büyük bir kıtlı yaşamıştır ve kıtlıktan en çok etkinlenen şehirlerden biriside Drogheda’dır. Osmanlı Devleti döneminde yapılan yardım gemisi Drogheda şehrine gitmiştir, günümüzde Drogheda’da hala bu yardım unutulmamış ve hafızalarda tutulmuştur. Hatta bu yardımı unutmak istemeyen yetkililer Drogheda United futbol takımının armasına ay ve yıldız koymuştur.neminde yapılan yardım gemisi Drogheda şehrine gitmiştir, günümüzde Drogheda’da hala bu yardım unutulmamış ve hafızalarda tutulmuştur. Hatta bu yardımı unutmak istemeyen yetkililer Drogheda United futbol takımının armasına ay ve yıldız koymuştur.

Dublin’e sadece 32 dakikada bulunan ELI Drogheda şubesi, işe yerleştirme ve iş bulma desteğinin yanı sıra en önemli özelliklerinden biri de Türk öğrenci yüzdesinin %1 olmasıdır. 

ELI Dil Okulu Kampanya Detayları

Öğrencilerimiz Drogheda bölgesinde, akademik yıl programı ile harika doğal güzelliklere sahip bu ülkede hayatlarını sürdüp, çalışabilirken aynı zamanda İngilizce seviyelerinde önemli gelişmeler sağlayarak unutulmaz anılara sahip olacaklardır. 

30 Ekim’e kadar geçerli Drogheda şubemiz için yayınladığımız 25 haftalık Work and Study programı promosyonlu fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Drogheda haftalık 15 saat sabah programı 2875€ yerine 2575€
  • Drogheda haftalık 15 saat öğlen programı 2625€ yerine 2325€
  • Drogheda haftalık 20 saat sabah programı 3875€ yerine 3575€
  • Drogheda haftalık 20 saat öğlen programı 3500€ yerine 3200€

** Ayrıca grup kayıtlarında her bir öğrenciye bu indirimli fiyatlar üzerinden +100€ indirim!

*** İrlanda’da 2020 yılı dil okulu fiyatları ve ayrıntılı bilgi için bilgi istek formumuzu doldurun!

*** İrlanda’da eğitim, yaşam ve öğrenci izlenimleri hakkındaki youtube videolarımıza ulaşmak için buraya tıklayarak Youtube kanalımıza ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Menü