Atlas Dil Okulu İş İngilizcesi

Atlas Dil Okulu Dublin’de eski üniversitelerden biri olan Portobello House adlı binada bulunmaktadır ve harika bir nehir manzarasına sahiptir. Grand Canal’ın yanında bulunan ve şehir merkezine yürüyerek sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Atlas Language School’da, iş hayatında İngilizcesini kullanacak olan öğrenciler yoğunlaştırılmış İş İngilizce programlarını tercih edebilirler.

Eğer İngilizcenizi iş hayatınızda kullanmak için geliştirmek istiyorsanız ve İngilizce seviyeniz orta seviyenin üzerindeyse, İş İngilizcesi programları tam size göre bir seçenek olacaktır.

 ** İrlanda 2020 dil okulu fiyatlarına ulaşmak için tıklayın!

İrlanda Atlas Dil Okulu İş İngilizcesi Program Detayları

Atlas Language School’da, iş amaçlı İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için özelleştirilmiş İngilizce dil kursları sunulmaktadır. Kendisini uluslararası çalışma ortamlarına hazırlamak isteyen profesyoneller için harika bir eğitim programı!İster kariyer hayatınıza yeni başlamış olun, ister en üstte olun, Atlas profesyonel İngilizce dil kursu İngilizce dil becerilerinizi ve güveninizi önemli ölçüde artıracaktır.

– Atlas Dil Okulu Akıcı İş İngilizcesi Programı

Akıcı yoğun iş ingilizcesi programı, öğrencilerin sabahları Genel İngilizce derslerini aldıktan sonra öğleden sonra 6 ya da 12 saat bireysel iş eğitimi ile birleştirmelerini sağlar.

Yani, İş İngilizcesi bir Genel İngilizce veya Akademik İngilizce programı ile birleştirebilirsiniz. Bunun sonucunda, haftada 20 saat Genel İngilizce Programlarından alıp daha sonrasında odaklanmak istediğiniz konuya göre 6 ya da 12 saat İş İngilizcesi de alabilirsiniz. 

** Neden İrlanda’da eğitim almalıyız? gibi sorularınıza cevap bulmak için buraya tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz!

Atlas İş İngilizcesi Program Ücretleri


** İrlanda dil okulu fiyatları için tıklayın! 
 

** İrlanda’da yaşam masrafları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın!

** İrlanda’da Work and Study programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

İlginizi Çekebilir

Menü