ISI Online İngilizce Programı Kampanyası

İngilizce öğrenmeyi seçmek, vereceğiniz en önemli kararlardan biri olabilir! Hepimizin bildiği gibi dilde akıcılık ve yeterlilik artık uluslararası iletişim için bir zorunluluktur ve kariyerimiz için de bir ön koşul haline gelmiştir. Ancak, maalesef mevcut COVID-19 krizi ile yurtdışında okumak şu anda bir seçenek değil. Bu yüzden ISI Dublin’in tüm Online İngilizce Dil Kurslarına kendi evinizin konforunda rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ISI dil okulu çevrimiçi öğrenme platformu aracılığıyla canlı olarak sunulan heyecan verici İngilizce kurslarını, A0 / A1 seviyesinden, C1 / C2 seviyesine kadar tüm seviyeler için tasarlamıştır. Online ders platformu sayesinde sunulan bu kurslar herkes için uygundur ve okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi ana dil becerilerinde iyi bir temel sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Program Detayları

Yenilikçi müfredata ayak uyduran ISI çevrimiçi dil eğitiminizi ayağınıza getiriyor böylelikle sizlere kusursuz bir konfor sağlıyor üstelik kayıt ücreti yok!

Sabah ya da öğleden sonra seçenekleri ile haftalık 15 saat online ders program ücreti haftalık 60€.

Yine sabah ya da öğleden sonra seçenek imkanı ile haftalık 20 saat online ders program ücreti ise haftalık sadece 80€.

E-Library(çevrimiçi kütüphane) ücreti 40€. Bu ücreti verdikten sonra 16 hafta boyunca sınırsız erişim imkanı.

Peki ISI Bu Süreci Nasıl İşletecek?

Online eğitime kayıt olduktan sonra her öğrenci normal öğrenim döneminde olduğu gibi haftanın ilk günü her Pazartesi derslerine başlayabilirler. Dersler ISI Dublin’in normal kurs saatleri ile aynı olarak ayarlanmıştır ve ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Derslere başlamadan önce her öğrenci çevrimiçi bir test ve çevrimiçi kısa bir konuşma yaparlar bunların sonucuna göre kendi seviyelerinde bir sınıfa yerleştirilirler. Öğrenciler ders için gerekli olan materyallere de yine çevrimiçi platformdan eLibrary üzerinden 7/24 erişim sağlayabileceklerdir. Sizlere sunulan çevrimiçi kütüphane sisteminde sadece bir çalışma kitabı değil, öğrencilerin gelişimini destekleyecek bir dizi çalışma materyalleri bulunmaktadır.

Çevrimiçi platformda verilen bu kurslar iletişim becerilerine güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Eğitmenlerin kullandıkları yöntem ödev odaklıdır, yani her dersin sonunda öğrencilerin İngilizce olarak bir ödevi yapmaları beklenmektedir. Haber makaleleri, web siteleri, çeşitli videolar ve e-kitaplar gibi belli başlı çevrimiçi materyalleri kullanarak eğitmen bu kaynaklar üzerinden ödevler verebilir. Bu süreçte iletişim ön planda olduğundan ders esnasında diğer arkadaşlarınızla da iletişim kurup, İngilizce konuşmanızı sağlayacak küçük etkinlikler verilmektedir ve tüm bu süreçte eğitmenler sizi izlemekte ve gelişiminizi kaydetmektedir. İlerlemenin gözetilmesi adına her haftanın sonunda ise öğrencilere kısa çevrimiçi bir sınıf testi yaptırılır ve sonucu öğrencilere verildikten sonra öğrenci dosyasına kaydedilmektedir.

Online Kurs Programı Seçenekleri

Genel İngilizce Kursları

Öğrenciler haftalık 15 veya 20 saat süren iki programdan birini seçebilir. Bu programda öğrencilerin konuşma akıcılığı, iş İngilizcesi ve Sınav Hazırlığı gibi temel alanlara odaklanmaları sağlanır.

Kurs Saatleri:

Sabah: 09:00 – 12:20

Seçmeli: 12:25 – 13:25

Öğleden Sonra: 13:30 – 16:50

Sınav Hazırlık Kursu

İnteraktif bir çevrimiçi öğrenme platformu aracılığıyla, haftada 20 saatlik programın bir parçası olarak Cambridge FCE, CAE ve IELTS sınavları için online sınav hazırlığı sunulmaktadır. Bu kurs seçeneği, haftada 15 saatlik Genel İngilizce kursunu içerir ve ayrıca özel sınav materyalleri kullanılarak sınava hazırlık için artı 5 saat daha ayrılmıştır.

Kurs Saatleri:

Sabah: 09:00 – 12:20

Öğleden Sonra: 13:30 – 16:50

Sınav Ağırlıklı Çalışma Saati: 12:25 – 13:25

Bire-Bir İngilizce Dersleri

Grup kursları çoğu konuyu çok ayrıntılı bir şekilde ele alırken, bazı öğrencilerin belirli bir alanda ekstra çalışmalara ihtiyacı olabiliyor. Size özel bir İngilizce Kursu almak istiyorsanız bire bir dersler size en uygun seçenek olabilir.

Kurs Saatleri:

Sabah: 07:55 – 08:55

Öğle: 12:25 – 13:25

Akşam: 17:00 – 21:00

Her dersin süresi 60 dakikadır.

İş İngilizcesi Dersleri

Çevrimiçi İş İngilizcesi kursları, 15 saatlik çevrimiçi Genel İngilizce ders programını ve artı 5 saatlik uzman iş dili seçmeli derslerini içermektedir. Bunlara şirket yapısı, iş toplantıları, müzakereler ve satış ve pazarlama dahildir. Bu seçmeli dersler öğrencinin sadece belirli kelimeler ve dilbilgisi bilgisini genişletmekle kalmaz, aynı zamanda öğrencinin iş ortamlarındaki akıcılığını arttırmaya yardımcı olur.

Kurs Saatleri:

Sabah: 09:00 – 12:20

Öğleden Sonra: 13:30 – 16:50

İş İngilizcesi Ağırlıklı Çalışma Saati: 12:25 – 13:25

Online Ders Almanız İçin 3 Harika Neden

DERS SAATİNLERİNDE NEREDE OLDUĞUNUZ ÖNEMLİ DEĞİL, KONFORUNUZ ÖN PLANDA! Çevrimiçi eğitim görmek  büyük bir pozitiflik, özellikle öngörülemeyen İrlanda hava koşullarında evden ayrılmak zorunda değilsiniz! Bisiklete binmek veya otobüsü yakalama çalışmak yok. Uyanın, dizüstü bilgisayarınızı açın, oturabileceğiniz bir yer ve bir fincan kahvenizi alıp eğitiminizin keyfini çıkarın.

Ayrıca kendi ülkenize döndünüz ya da Dublin’de kalmaya karar verdiniz. Kendi ülkenize döndünüz ve saat diliminiz mi değişti? Sabah veya öğelden sonra olan  ders programı saatlerinizi değiştirin. Tamamen size kalmış!

DESTEK İLE BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRME İMKANI! Sınırsız çevrimiçi kaynaklar sayesinde kolaylıkla kelime ve dil bilgisi alıştırmaları, dinleme ve okuma materyalleri bulacaksınız. Bu tabii ki harika olsa da, tek başına çalışmak ya da sorularınızı cevaplayacak bir öğretmenin bulunması bazen zor olabilir. Fakat ISI Dublin online dersleri sayesinde tüm bunlara her zaman erişim imkanınız mevcut. Ayrıca, çevrimiçi derslere katılarak dil becerilerinizi ve özellikle de iletişim becerilerinizi geliştirmeye devam edeceksiniz.

İŞVERENLERİN GÖZÜNDE 1 ADIM ÖNDESİNİZ! Bir işe başvurduğunuzda özgeçmişinizde çevrimiçi bir kurs olması öne çıkıyor. Çünkü potansiyel işverenler, bu süre zarfında becerilerinizi ve ilgi alanlarınızı geliştirmek için inisiyatif kullandığınızı görüyor ve işverenin değerlendirmesinde artı bir pozisyonda gözüküyorsunuz. Sınıf ortamında çevrimiçi derslere geçiyor olmanız, zorluklarla mücadele eden bir kişi olarak uyumluluğunuzu ve aziminizi gösteren etmen haline gelir.

İlginizi Çekebilir

Menü