İrlanda Oscars International Dil Okulunda Work and Study Kampanyası

İrlanda’nın başkenti Dublin’in şehir merkezinde yer alan, teknolojiyi eğitimde en iyi kullanan okullardan biri olan Oscars International dil okulundan kampanya müjdesi!

İrlanda’yı belki de dil eğitiminde en cazip kılan özelliklerden biri 25 hafta ve üzeri kurslara kayıt olunduğunda çalışma iznine sahip olunması. Öğrenciler, okurken haftada 20 saat part-time çalışma imkanına sahip olabilmektedirler. Saatlik asgari ücret 9.55€’dur, yani İrlanda’da part-time çalışarak haftalık yaklaşık 200€ gelir elde edilebilir. İrlanda’da Work and Study programlarıyla hem ingilizcenizi geliştirin hem de para kazanın.

Oscars International dil okulunun 25 haftalık Work and Study öğlen programının ücreti sadece 2750€!

İrlanda’da Work and Study İle Alakalı Videomuz

Neden Oscars International Dil Okulu?

  • Fiyat kalite performans açısından değerlendirildiğinde İrlanda’nın en iyi okullarından biridir.
  • Tüm sınıflarında akıllı tahta mevcuttur, bu sayede dersler daha verimli ve interaktif işlenebilmektedir.
  • Dublin’in kalbinde yer alır. Şehir merkezinde konumu sayesinde her yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.
  • Haftada birden fazla öğretmenden ders alırsınız. Öğretmenler İrlandalı ve İngiliz kökenlilerdir. Birden fazla öğretmenden ders almanın avantajı farklı aksan ve anlatış tarzlarını kavrama açısından avantaj sağlamaktadır.

Work and Study sabah programının ücreti ise 3440€’dur. Sabah programlarında ücretsiz havaalanı karşılama ve ücretsiz sağlık sigortası dahildir.

Not: Kampanya kontenjanla sınırlıdır. Son tarih 31 Aralık 2018.

Eğitim İrlanda olarak sunmuş olduğumuz danışmanlık tamamen ücretsizdir. İrlanda’da ofisi bulunan ve sadece İrlanda için çalışan TEK Türk danışmanlık şirketi olarak İrlanda maceranızda sizlere yardımcı olmak isteriz.

Program hakkında detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için  aşağıdaki mail ve telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

 

Menü