Oscars Online İngilizce Eğitimi

Dilinizi geliştirmek için çıktığınız yolculuğunuzda size rehberlik edecek uzmanlığa ve akademik bilgiye sahip olan Oscars Dil Okulu son derece yenilikçi ve deneyimli ekibi ile kariyerinizi ilerletmek ve dil eğitiminizi zenginleştirmek için sizlere Online İngilizce programları sunuyor. Yeni beceriler geliştirmek ve sosyal teması korumamız gereken bu günlerde eğitimin yeni yollarını keşfetmek için hiç bu kadar önemli bir zaman olmamıştı. Oscar Online Academy programı satın alarak dinamik canlı sınıflarda eğitim görerek aynı zamanda, dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinme şansı sağlar. Online tüm kurslar şu anda canlı olarak verilmektedir. Uzman öğretmenler ile, geleneksel bir sınıfta bekleyebileceğiniz aynı müfredatı ve aynı öğrenci katılımıyla dinamik bir ortamda eğitim fırsatını kaçırmayın.

Unutmayın ihtiyacınız olan tek şey güzel bir internet bağlantısı, telefon, tablet ya da bilgisayar ve belki de bir kahve.. Sonrasında evinizin konforunda eğitim görmeye hazırsınız!

Oscars Online İngilizce Eğitim Programı

Oscars online İngilizce programında, Genel İngilizce ve Junior İngilizce Eğitimi olmak üzere iki farklı paket mevcuttur ve bu dersler Google Clasroom üzerinden işlenecektir.

Yetişkinler İçin İngilizce

  • Haftada 20 çevrimiçi canlı İngilizce ders imkanı
  • Dünyanın her yerinden öğrencilerin bulunduğu sınıflar
  • Yüksek nitelikli öğretmenler
  • Kurs sonu sertifikası
  • Konuşma aktiviteleri, öğrencilerin öğretmenin geri bildirimi için derse dönmeden önce öğrencilerin sınıf arkadaşları ile konuları ve sorunları tartışabilecekleri ara odalarıdır(ders arası gibi).

Haftada sadece 150€ karşılığında 20 canlı ders imkanı!

Gençler İçin İngilizce

Bu programın odak noktası, gençleri gelecekteki akademik süreçlerinde, işte ve gerçek dünyada İngilizce yoluyla etkili ve verimli bir şekilde iletişim kurmaya hazırlamaktır. Her gün dilbilgisi ve kelime bilgisi oyunları ve aktiviteleri, diğer öğrencilerle canlı tartışma ve öğretmenden bireysel gidişatlarının geribildirimini içeren dil dersleri yer alacak.

  • Haftada 10 çevrimiçi canlı İngilizce ders imkanı
  • Pazartesi – Cuma / 09.00 – 11.00 saatleri aralığında
  • Dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlarla etkileşimli grup dersleri
  • Kurs sonu sertifikası

Haftada sadece 100€ karşılığında 10 canlı ders imkanı!

Kullanılan yazılım, inanılmaz bir şekilde yüz yüze derslerde yapılan birçok şeyin yapılmasına olanak sağlıyor. Bu yüzden öğretmenler, öğrencilerin sadece derslere sanal olarak katılmalarını ve onları takip etmelerini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda öğrencilerin birbirleriyle sanal ekiplerde çalışma fırsatları için de zaman sağlar. Ders esnasında verilen ödeve göre öğrencilerin ikili çalışma yapması ya da üç – dört kişilik ekipler halinde çalışılması istenirse öğrencilerin birbirleriyle konuşmalarını sağlayan “ara odaları” olarak adlandırılan alanlar yaratabilme imkanı da mevcuttur.

Bu online derslere katılmak isterseniz buraya tıklayın ve formu doldurun. Formu doldururken kaydettiğiniz e-posta adresinize lütfen çok dikkat edin çünkü Online Academy için yetkililer size mail adresinizden geri dönüş sağlayacaklar.

Her şey yoluna girdiğinde İrlanda’ya gelmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp, İrlanda’da dil okuluna gelene 1 ay online İngilizce eğitimi hediye kampanyamızdan siz de yararlanın!

İlginizi Çekebilir

Menü