Ücretsiz İngilizce Konuşun!

Eğitim İrlanda ile İrlanda’da Work and Study yapacak öğrenciler çok şanslı! Daha İrlanda’ya gitmeden sertifikalı yabancı İngilizce öğretmenleriyle evden konuşma pratiği yaparak, konuşurken yaşadığınız stresi azaltabilirsiniz. Tüm hatalarınızı birebir derslerde eğitmenlerinize karşı yapın, stresinizi azaltın. Bu sayede İrlanda’ya gittiğinizde çok yabancılık çekmeden ve konuşurken strese girmeden kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

1 Nisan 2020 itibariyle İrlanda Dublin Atlantic okulunda birinde 25 Hafta Work & Study programına ön kayıt yaptıran olan her Eğitim İrlanda öğrencisi, English Ninjas üzerinden 4 hafta boyunca haftada 3 gün 20’şer dakika, anadili ingilizce olan eğitmenlerle birebir konuşarak İngilizce pratik yapma imkanına sahip olacaktır. Bu kampanya, Eğitim İrlanda’nın özel kampanyasıdır.

Neden İngilizce Öğrenmeliyim?

İş hayatında özellikle kurumsal ve uluslararası bir şirkette çalışmayı hedefliyorsanız, akıcı şekilde İngilizce konuşabiliyor olmak sizi diğer adaylardan bir adım öne çıkaracaktır.

Eğitim hayatında ise İngilizce uluslararası bir dil statüsünde olmasından dolayı birçok araştırma kaynağının dili olmuştur. Bu yüzden, kendinizi sadece yerel kaynaklarla kısıtlamayıp, araştırmalarınızı daha geniş bir yelpazede yaparak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kişisel gelişim olarak düşündüğümüzde ise aklımıza ilk gelen ‘’bir lisan, bir insan’’ sözüdür. Yurtdışına bir seyahate bile çıktığınızda ortak bir dil sayesinde birçok farklı milletten arkadaş edinebilirsiniz. Edindiğiniz arkadaşlar sayesinde kendinize network oluşturarak yeni kapılar açılmasına olanak vermiş olursunuz.

İngilizce Öğrenmenin Önündeki Engeller

Maalesef birçoğumuz aldığımız kurslar, okullarda gördüğümüz eğitimi sözde başarıyla tamamlasak bile, hala akıcı şekilde ingilizce konuşamıyoruz. Bunun temel sebeplerinden biri, anadilimizin İngilizce olmaması ve öğrendiğimiz bilgileri günlük hayatta kullanamıyor olmamızdır.

Anadili İngilizce olan ülkelerde eğitim almak da bazen düşündüğümüzden maliyetli olabiliyor ve vazgeçmek durumunda kalabiliyoruz. Bu yüzden şayet yurtdışına çıkabilecek durumunuz yoksa doğru kaynaklardan, sertifikalı eğitmenlerden Online İngilizce eğitim alabilirsiniz.

29 yılı aşkın tecrübeye sahip, 8 ülkede 30 şubesiyle hizmet veren uluslararası EC dil okulunun sunduğu haftalık 79 Euro’dan başlayan online eğitim programlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Work & Study Programı Nedir?

İrlanda’da 25 haftalık bir dil okuluna kayıt olduğunuzda, haftada 20 saat part time çalışma izniniz olmaktadır. Yani, ingilizcenizi geliştirirken aynı zamanda çalışarak aylık yaşam giderlerinizi çıkartabilirsiniz. İrlanda’da 25 haftalık bu kurslara Work and Study ismi verilmektedir. Bu programın diğer bir avantajı ise, kursunuz bittikten sonra 8 hafta daha İrlanda’da kalabilmeniz ve tatil dönemlerinizde (yaz ve Christmas) full time çalışabilmenizdir. İrlanda’da 2020 yılı itibariyle asgari saatlik ücret 10.10 Euro olarak belirlenmiştir.
Work and Study programının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Atlantic Dil Okulu

Atlantic dil okulu, 1994 yılından beri İrlanda’nın Dublin ve Galway şehirlerindeki okullarında İngilizce dil eğitimi vermektedir. Galway şubesi, ana merkezi olarak sayılmakta ve 40 sınıfı bulunmaktadır. Okul hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Atlantic Dil Okulu Fiyatları

Atlantic Dublin Dil Okulu

 • 25 Hafta Work & Study Programı
 • Haftada 20 Saat Kurs Ücreti: 3300 yerine 3100€ (Eğitim İrlanda’ya Özel)
 • Kurs kayıt ücreti: 55€ (Eğitim İrlanda’ya Özel Ücretsiz)
 • Kurs sonu sınav (IELTS): 215€ yerine 135€ (Eğitim İrlanda’ya Özel)
 • Kurs materyalleri: 90€
 • Sağlık sigortası: 100€
 • Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Oda (4 Hafta): 760€
 • Konaklama ayarlama ücreti: Ücretsiz

TOPLAM: 4185€

Atlantic Galway Dil Okulu

 • 25 Hafta Work & Study Programı
 • Haftada 20 Saat Kurs Ücreti: 3300 yerine 3100€ (Eğitim İrlanda’ya Özel)
 • Kurs kayıt ücreti: 55€ (Eğitim İrlanda’ya Özel Ücretsiz)
 • Kurs sonu sınav (IELTS): 215€ yerine 135€ (Eğitim İrlanda’ya Özel)
 • Kurs materyalleri: 90€
 • Sağlık sigortası: 125€
 • Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Oda (2 Hafta): 420€
 • Konaklama ayarlama ücreti: 60€

TOPLAM: 3930€

English Ninjas ile Konuşma Pratiği Nedir?

English Ninjas programı, sertifikalı İngilizce öğretmenleriyle konuşma pratiği yapmanızı sağlar. Telefon veya bilgisayarınızdan internet olan her yerde görüşme yapabilirsiniz.

 

Eğitmenlerin profillerini inceleyerek size en uygun saat için randevu oluşturabilirsiniz.

Gelişiminizi de uygulama üzerinden takip edebilir, geçmiş konuşmalarınızı kayıt altına alarak tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

Üstelik her konuşmanın sonunda performansınla ilgili eğitmen puanlama yapıp email adresine göndermektedir. Bu sayede hangi alanda kendinizi geliştirdiğinizi ve geliştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

English Ninjas ile Ücretsiz İngilizce Konuşmaya Başla!

Eğitim İrlanda’nın sunmuş olduğu English Ninjas kampanyası ile tüm öğrencilerimize ücretsiz 15 dakika yabancı ingilizce öğretmenleriyle konuşma imkanı sağlıyoruz. Hemen buradan kayıt olarak deneme dersine girebilirsiniz.

Atlantic dil okullarına kayıt olduğunuzda ise 4 haftalık haftada 3 gün 20’şer dakika görüşmeleriniz Eğitim İrlanda tarafından hediye edilecek!

Ayrıca, bu bana yeterli gelmez derseniz paket alımlarınızda Eğitim İrlanda’ya özel indirimli fiyatlarla paket alımı yapabilirsiniz.

 • 3 aylık paketlerde %40,
 • 6 aylık paketlerde %50, 
 • 1 yıllık paketlerde ise %70 indirim ve 1 ay Eğitim İrlanda’ya özel hediye.

Sıkça Sorulan Sorular

1- Farklı bir okula kayıt olsam yararlanabilir miyim?
Sadece Atlantic dil okuluna 25 haftalık programa kayıt olan öğrenciler için geçerlidir.

2- Önceden kayıt olanlar yararlanabiliyor mu?
Bu hediye, 1 Nisan 2020 itibariyle yeni kayıt olan/olacak kişiler için geçerlidir.

3- 25 haftalık programa kayıt olunca ödeme yapıyor muyum?
Evet, ön kayıt ücreti ödeyen öğrencilere 4 haftalık hediye konuşma tanımlanmaktadır.

4- Ön kayıt ücreti iade edilebilir mi?
Ön kayıt ücretinin hiçbir koşulda iadesi yapılamaz. Ön kayıt ücreti, depozito niteliğindedir yani ekstra bir ücret değildir. Okul ücretini öderken, toplam miktardan düşülerek ödeme yapılır.

5- Kayıt olduğum kursu iptal edersem iade alabilir miyim?
İptal durumunda okulların hüküm ve koşulları geçerli olmaktadır.

6- Vize reddi alırsam iade alabilir miyim?
Vize reddi durumunda okulların hüküm ve koşulları geçerli olmaktadır.

7- Online dersleri verimli bulmazsam iade alabilir miyim?
Ücretsiz deneme dersinde verimliliği değerlendirip ona göre paket satın almalısınız. Paket satın aldıktan sonra iade yapılamaz.

#Evdekal, online eğitimle ingilizce öğrenme planlarını erteleme!

İlginizi Çekebilir

Menü