Akademik başarı için İngilizce dilinde kendinizi geliştirmek için, dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurmak istiyorsanız Akademik İngilizce bunun için ideal bir tercih olacaktır.

Akademik İngilizce dil kursları en az 24 hafta ve üzeri eğitim süresinde gerçekleşmektedir. Kurs içeriği Genel İngilizce programları ile benzerlikleri bulunmaktadır.Kurs içerik programı gramer, konuşma, yazma, okuma ve dinleme yeteneklerini geliştirmek üzere planlanmıştır.

Akademik İngilizce kurslarını başlama tarihleri Ocak, Nisan, Haziran ve Eylül’de başlayan programlar 6, 9 veya 10 aya kadar eğitim süreleri bulunmaktadır. Özellikle doktora, master ve lisans eğitimine başlayacaksanız en doğru program Akademik İngilizce kurslarıdır. İngilizceyi hızlı öğrenmek ve akıcı bir konuşmaya sahip olmak için ana dili İngilizce olan İrlanda’da akademik dil kursu eğitim almak size büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

Dil programı eğitimi sonunda rahatlıkla IELTS, TOEFL sınavını geçebilecek seviyeye ulaşırsınız. Standart kurs programlarından farklı olarak yılın belirli dönemlerinde açılan bu kurslar, daha yoğun bir eğitimi daha ekonomik olarak alabilir, uzun dönemde mükemmel bir dil öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Menü