Atlantic Dil Okulları Online İngilizce Programı

Hepimizin de bildiği gibi bu zamana kadar online platformların önemini hiç bu kadar farkedememiştik ve artık sadece bir süre ev iletişimi ile sınırlı kaldığımız için Atlantic Dil Okulları’da nitelikli mevcut öğretim üyelerinin, eski öğrencilerinin ve bu güzel ekip ile bağlantı kurmak isteyen yeni öğrencilerin taleplerini karşılamak için kapsamını genişletiyor. Ayrıca Atlantic Online eğitimin önemli bir özelliği de mevcut Atlantic öğrencileri için tanıdıkları öğretmenlerle eğitim görme fırsatı. 14 Nisan 2020‘de uygulamaya başlayacak olan bu çevrimiçi platformda dünyanın dört bir yanından aynı seviyedeki diğer öğrencilerle çevrimiçi öğrenme alanı ve öğretmenlerden birebir canlı destek alma fırsatı ayağınıza geliyor.

Tek yapmanız gereken telefonunuzu ya da bilgisayarınızı şarj edin, sabit bir internete bağlanın ve Atlantik Online Websitesi’nde yer alan kayıt formunu kendi istediğiniz sınıf özellikerine göre doldurun ve en kısa sürede derslere başlayın.

 

Atlantic Online Eğitim Süreci Nasıl İşleyecek?

Ders için gerekli olan materyalleri dersten önce öğretmeninizden e-posta ile alacaksınız. Derslerden önce belgeleri indirin ve görüntülenip görüntülenmediğini kontrol etmeyi unutmayın! Dersler Atlantic Dil Okulunun normal kurs saatleri ile aynı olarak ayarlanmıştır ve ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Çevrimiçi derslerinizde iyi bir deneyim için ihtiyacınız olacak bir takım bilgileri aşağıda listeliyoruz:
 
 • Sınıfa katılmadan önce internet sinyalinizi, kameranızı ve sesinizi test etmeniz gerekmektedir.
 • Evinizde derse katılım sağlayacağınız alanda yalnız siz olun ve televizyon gibi dikkat çekici unsurlarsa aynı ortamda bulunmayın.
 • Ders esnasında konuşmadığınız anlarda ZOOM uygulaması üzerinden mikrofonunuzu sessiz hale getirin. Bu ders kalitesini herkes için daha iyi bir hale getirir.
 • Arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için mikrofonlu kulaklık kullanın.
 • Ders ortamı yaratabilmek için masa başında çalışın.
 • Öğretmenler ve sınftaki diğer katılımcılar birbirlerinin yüzünü görmelidir bu yüzden kameranızı açık hale getirin.
 • Ders esnasında söz hakkında kullanmak istiyorsanız, öğretmenin dikkatini çekmek için Zoom’daki el kaldır emojisini kullanın.
 • Ders esnasında öğretmeninizi ve sınıf arkadaşlarınızı rahatsız edecek hareketlerde bulunmayın.
 • Ders için hazırlıklı olun! Ödevinizi yapın, ders kitabınızı ve not defterinizi yanınızda bulundurun.
 • İletişim becerilerinizin gelişmesi için mümkün olduğunca konuşun. Fakat başka biri konuşurken aynı anda konuşmayın.
 • Teknik bir sorun yaşarsanız ya da ara vermeniz gerekirse öğretmeniniz ile Zoom’da bulunan sohbet kısmından iletişime geçin.
 • Ve en önemlisi de geç kalmayın! Dersler başladıktan 15 dakika sonra gelen öğrenciler derse katılamaz!

Online Kurs Programı Seçenekleri

Online genel İngilizce, IELTS sınav hazırlık ve bire bir İngilizce dersleri olmak üzere 3 farklı kurs seçeneği bulunmaktadır.

Genel İngilizce ve IELTS sınav hazırlık grup dersi ücretleri şu şekildedir;

Kurs Kayıt Ücreti: 30€

Haftada 20 Saat Ders Ücreti: 75€ (haftalık)

Haftada 15 Saat Ders Ücreti: 38€ (haftalık)

Birebir online İngilizce eğitimi sınıfında öğrenci olarak sizden başka kimse olmayacaktır. Dersler sizin için özel olarak tasarlanacak ve oluşturulacaktır. Öğretmeniniz, öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için sizi yönlendirecek, motive edecek ve destekleyecektir. Belirli olan ders saatleri yoktur öğretmeninizle birlikte ders saatlerini belirleyebilirsiniz. Ders ücretleri şu şekildedir; 

Kurs Kayıt Ücreti: 30€

Haftada 10 Saat Ders Ücreti: 370€ (haftalık)

Genel İngilizce A1+ Seviyesi

A1+ seviyesindeki bir kişi basit günlük konuşmaları, basit soru ve yönergeleri yavaşça konuşulduğunda anlayabilir. Sayıları, saati ve diğer zaman terimlerini anlayabilir. Sözlük yardımı ile kısa notlar ve mektuplar yazabilir.

Kurs Saati: 09:00 – 12:30 (İrlanda Saati)

Genel İngilizce A2 Seviyesi

Türkçe karşılığı temel anlamına gelen elemantary seviyesine sahip olan kişiler, A1 seviyesine göre kendilerini daha iyi ifade etmeye başlarlar. Çünkü daha çok kelime bilgisine sahip olduklarından konuşma açısından özgüvenleri daha yüksek hale gelmeye başlar. Rutin konular üzerinden ve gün içinde yaptıklarıyla ilgili günlük dilde iletişim kurabilirler.

Kurs Saati: 09:00 – 12:30 (İrlanda Saati)

Genel İngilizce B1 Seviyesi

Türkçe karşılığı orta seviye öncesi İngilizce anlamına gelen pre-intermediate seviyesine sahip olan kişiler, genellikle işte, okulda, tatilde karşılaşabilecekleri bildik konulardaki bilgilerin temel noktalarını anlayabilir. İngilizce’nin konuşulduğu bir bölgeyi gezerken en çok karşısına çıkabilecek durumlarla başa çıkabilir. Tecrübelerini hayallerini, isteklerini anlatabili, düşünceleri ve planlarına yönelik kısa nedenler belirtebilir ve açıklamalar yapabilir. 

Kurs Saati: 09:00 – 12:30 (İrlanda Saati)

Genel İngilizce B2-C1 Seviyesi

Orta seviye olan B1 ve Orta düzeyin son aşaması olan C1 seviyesinde olan kişiler, anadili İngilizce olan kişilerle akıcı ve anlaşılır bir şekilde iletişim kurabilir. Günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek İngilizce’yi tam olarak öğrenmiş olur. Aklından geçen her şeyi İngilizce söyleyebilir, farklı aksanları anlayabilir, uzun metinleri rahatlıkla anlayabilir ve altlarında yatan anlamları fark edebilir. Ayrıca açıkça kendini akıcı ve doğaçlama bir şekilde ifade edebilir.

Kurs Saati: 09:00 – 12:30 (İrlanda Saati)

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

IELTS hazırlık kurslarında sınavın her bir bölümü için ayrı çalışmalar yapılmaktadır. Deneyimli eğitmenlerin her bir bölüm için verdiği ipuçları sınav hazırlığında büyük fayda sağlamaktadır. Eğitmenler tarafından IELTS sınavı için hazırlanan çalışma kitabının yanısıra, ekstra kurs materyalleri de kullanılarak her bir alanda daha fazla pratik yapabilme imkanı sağlanmaktadır.

Kurs Saati: 09:00 – 12:30 (İrlanda Saati)

Bire-Bir İngilizce Kursu

Bu kurs, tüm temel İngilizce becerilerini geliştirmek, kendilerine meydan okumak isteyenler içindir. Kişisel gereksinimlerinize odaklanmak, dikkat dağıtıcı unsurları azaltmak ve kendi hızınızda çalışmak istiyorsanız, son derece deneyimli öğretmenlerimizden biriyle özel dersler sizin için en iyi seçenek olabilir.

Kurs Saati: Eğitmen ile birlikte kurs saatlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Online Kurslara Nasıl Katılabiliriz?

 • Kendi adınız soyadınız ve e-posta adresinizle bir ZOOM hesabı oluşturun. 
 • Atlantic Online Websitesi‘ne gidip size uygun seviyeyi, saati ve ne kadar süre eğitim almak istediğinizi seçerek kayıt formu oluşturun.
 • Katılmak istediğiniz sınıfı seçtikten sonra, e-postanıza gelen davetiyeyle birlikte nasıl katılacağınıza dair talimatlar alacaksınız. Bu talimatlar arasında zoom üzerinde yapmanız gereken bir takım yönergeler var. Bu yönergelere de yine Atlantic Online Eğitim Rehberi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her şey yoluna girdiğinde İrlanda’ya gelmeyi düşünüyorsanız buraya tıklayıp, İrlanda’da dil okuluna gelene 1 ay online İngilizce eğitimi hediye kampanyamızdan siz de yararlanın!

İlginizi Çekebilir

Menü