Neden Eğitim İrlanda?

1- Sadece İrlanda ile Çalışan TEK Şirketiz!

Yurt dışında eğitim almayı düşünenlere Amerika mı, İngiltere mi, İrlanda mı şeklinde manavdan sebze seçer gibi ülke seçtirmiyoruz. Biz sadece İrlanda’ya öğrenci gönderiyoruz. Haydi o zaman İrlanda yolcusu kalmasın. 🙂

2- İrlanda’da Eğitim Almış Deneyimli Danışmanlar!

Ekibimizdeki tüm danışmanlar daha önce İrlanda’da eğitim almış veya staj yapmış kişilerden oluşmaktadır. İrlanda’da eğitim konusunda ve bu süreçte aklınızdan geçen soruların cevaplarını kendileri bizzat tecrübe ettiler. Türkiye’deki birçok danışmanın aksine, gerçekten İrlanda ve imkanları hakkında doğru bilgiye sahiptirler. Bunu yapabilmekteki temel faktör ise sadece İrlanda üzerine yoğunlaşmamız.

3- İrlanda’da Ofisi Bulunan TEK Türk Danışmanlık Şirketiyiz!

Çoğu insan asıl sürecin Türkiye’de iken İrlanda vizesi alma süreci olduğunu düşünür. Ancak gerçekte pekte öyle olmuyor. Vizenizi alıp oraya gitseniz bile oraya adapte olmaktea zorlanabilir veya aklınıza takılan tüm sorulara cevap arayabilirsiniz. Biz Eğitim İrlanda ailesi olarak size sadece Türkiye’de değil İrlanda’da yardımcı oluyoruz. Çünkü İrlanda’da ofisi bulunan tek Türk danışmanlık şirketiyiz! Hem de ofisimiz Dublin’in en merkezi yerinde!

4-En İyi Fiyat Garantisi

İrlanda’da ofisi bulunun tek danışmanlık firması Eğitim İrlanda’dan Türkiye’de ilk ve tek! “En İyi Fiyat Garantisi” ile hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlara İrlanda’da dil okuluna gidebilirsiniz. İrlanda’da ofisimiz olduğu için siz öğrencilerimize özel fiyat teklifleri alabiliyor ve bunlara ulaşımınızı kolaylaştırabiliyoruz. En iyi fiyat garantisi ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın!

5- Sizi Dublin Havalimanında Türk Danışmanlarımız Karşılasın!

Kayıt, ödeme ve vize işlemlerini Türkiye’de tamamladıktan sonra heyecanlı bekleyiş başlar. Bilmediğiniz bir ülkeye yolculuk… Korkmayın! İsterseniz sizi Dublin havaalanından Türk danışmanlarımız karşılayabilir. Dilini rahatça konuşabildiğiniz bir gülümseme size ilk gün stresinizi unutturacaktır… İlk heyecanınızı attıktan sonra size kalacağınız yere kadar eşlik edecek Türk danışmanlarımız ile güne rahat bir başlangıç yapabilirsiniz.

6- Eğitim İrlanda Dublin Ofisinde Ücretsiz Etkinlikler Düzenliyoruz!

İrlanda’da yalnız değilsiniz! Dublin ofisimizde İrlanda’da bulunan öğrencilerimiz için her yıl bir çok ücretsiz etkinlikler düzenliyor ve Eğitim İrlanda ailesi olarak bir araya geliyoruz. Sadece İrlanda’ya vardığınız ilk hafta değil tüm özel günlerde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Sizler için ücretsiz etkinlikler organize ediyor ve kendinize ihtiyaç duyduğunuzda ulaşabileceğiniz bir çevre kurma fırsatı sunuyoruz.

7- Eğitim İrlanda Öğrencileri Her Zaman Kazanıyor!

KARS (Kazandıran Arkadaş Referans Sistemi) sayesinde, İrlanda’ya eğitim amaçlı gelecek arkadaşlarını, tanıdıklarını bize yönlendiren öğrencilerimiz her yönlendirdikleri kişi için 50€ kazanıyor.

8- Özel İndirimli Fiyatlar

Düzenli olarak partner dil okulları ile görüşerek, değerli öğrencilerimiz için en iyi fiyatları almaya devam ediyoruz.

9- İş Bulmanıza Yardım Ediyoruz!

İrlanda’ya 25 hafta ve üzeri programlara kayıt olarak gelen öğrencilerimize, İrlanda’ya geldiklerinde iş bulmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Eğitim İrlanda ekibimizin büyük çoğunluğu yıllardır Dublin’de ikamet ettiğinden dolayı, kendi bağlantılarımızı öğrencilerimiz için kullanmayı ihmal etmiyoruz. İş bulma garantisi verememekle birlikte bulmanız için elimizden geleni yapıyoruz. İlanları sizler için kurduğumuz sosyal medya hesaplarında paylaşıyoruz. İş arama döneminde neler yapmanız gerektiği hakkında bilgilendiriyoruz.

10- Ücretsiz Aile Yanı Konaklama Ayarlama

Dil okullarının 80 Euro ve üzeri karşılığı ayarladığı konaklamayı, Eğitim İrlanda öğrencilerine ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz. Ayrıca öğrencilerimizi misafir edecek İrlandalı aileleri bizzat ziyaret edip, evlerini görüyoruz. Üstelik bu konularda özel isteği veya durumu olan öğrencilerimizi mümkün oldukça istekleri doğrultusunda bir aileye yerleştirmeye de çalışıyoruz.

11- 100’lerce Mutlu Öğrenci

Siz de İrlanda’ya bizim aracılığımızla gelerek Eğitim İrlanda ailesinin bir parçası olabilirsiniz. İrlanda’ya bizle gelen pişman olmaz. İrlanda dil okulu öğrenci yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

12- Ücretsiz Danışmanlık

Eğitim İrlanda olarak öğrencilerimize tamamen ÜCRETSİZ danışmanlık sunuyoruz. Bize hiçbir etapta herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.

13- Eğitim İrlanda Zirvesi

Eğitim İrlanda olarak gencecik kadromuzla, her yıl tüm takım olarak Eğitim İrlanda Zirvesinde bir araya gelip öğrencilerimizin sorunlarını masaya yatırıp çözümler arıyoruz. Bizim için önce öğrencilerimiz!

14- Aylık Eğitim İrlanda Oryantasyon Programları

Evet, İrlanda’ya geldiğinizde de yalnız değilsiniz! İrlanda’da ofisi bulunan firmamız, her ay düzenli olarak yeni gelen öğrencilerimize oryantasyon programı sunmakta; iş bulma, göçmenlik işlemleri, banka hesabı açma, kamu servis numarası (PPS) alımı gibi konularda öğrencileri bilgilendirmektedir. Bu hizmeti başka HİÇBİR danışmanlık firmasından alamazsınız!

15- Düzenli Olarak Partner Okullarla Görüşüyoruz

Her yıl düzenli olarak Marketing English Ireland (MEI) tarafından düzenlenen workshop etkinliğine Atlas, Studyzone, İdealist, Allstudy, Karya, Truva gibi Türkiye’nin önde gelen yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları ile birlikte katılarak siz değerli öğrencilerimiz için en iyi fiyatları almaya çalışıyoruz. MEI etkinlikleri dışında da Dublin ofisimiz düzenli olarak partnerlerimiz ile görüşüyor.

Menü