Sadece İrlanda Üzerinde Uzmanlaşmış Ekip

Dublin Ofis

Sinan Güler

Sinan Bey, Dublin ofisimizde Dublin Etkinliklerinden sorumludur. İrlanda’ya gelen öğrencilere tüm süreçlerde destek olur. Uzun süredir İrlanda’da yaşamaktadır

Uğurcan Budak

Ugurcan Bey, Dublin ofisimizde egitim danismani olarak gorev almaktadir. 2 bucuk yildir Irlanda’da yasamaktadir. Work and Study programi ile basladigi Irlanda macerasina Stamp 1 alarak devam etmektedir.

Burak Görbil

Burak Bey, Dublin ofisimizde Pazarlama yöneticisi olarak görev almaktadır. İrlanda’da Yüksek lisans yapmıştır ve 10 yıldır İrlanda’da yaşamaktadır.

Yağmur Peksen

Yagmur Hanim, Dublin ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Irlanda deneyimlerini ve bilgilerini ogrencilerimize ictenlikle sunarak tum sureclerde yardimci olur. Kendisi 3 yildir Irlanda’da yasamaktadir.

Yaren Kırpıcı

Yaren Hanım, Dublin ofisimizde sosyal medya içerik üreticisi olarak görev almaktadır. Aynı zamanda youtube kanalımızdan sorumludur. 1 yıldır İrlanda’da yaşamaktadır.

Kerim Gündüz

Kerim Bey, Dublin ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Daha önce Avrupa Gönüllü Hizmeti ve Erasmus Stajı gibi yurt dışı deneyimleri bulunmaktadır.

İstanbul Ofis

Selman Çomoğlu

Selman Bey, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Yurtdışı tecrübeleri bulunmaktadır.

Ahmet Görbil

Ahmet Bey, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır, daha önce İrlanda’da dil okulu ve staj tecrübesi bulunmaktadır.

Ömer Akkaya

Ömer Bey, Eğitim İrlanda İstanbul ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Yurtdışı tecrübeleri bulunmaktadır.

Buket Türkçü Evin

Buket Hanım, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Vize Danışmanı olarak görev almaktadır. İrlanda vizesi konusunda oldukça tecrübelidir.

Ayşegül Özdemir

İsminur Hanım, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Eğitim Danışmanı ve Boğaziçi Üniversitesi Lider Koçu olarak görev almaktadır.

İsminur Yılar

İsminur Hanım, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Eğitim Danışmanı ve Boğaziçi Üniversitesi Lider Koçu olarak görev almaktadır.

İzmir Ofis

Seda Güner

Seda Hanım, İzmir Ofisimizde Ege bölge Müdürü ve Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. İrlanda’da staj yapmıştır.

Damla Böyüker

Damla Hanım, Eğitim İrlanda İzmir ofisinde Eğitim Danışman olarak görev almaktadır. İrlanda konusunda oldukça tecrübelidir.

Zuhal Doğancı

Zuhal Hanım, Eğitim İrlanda İzmir ofisinde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. İrlanda konusunda oldukça tecrübelidir.

Selis Yıldız Şen

Selis Hanım, Eğitim İrlanda İzmir ofisinde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. İrlanda konusunda tecrübelidir.

Menü