Oscars International İrlanda Junior Yaz Okulu

 

Yaş Grubu
10 – 17
Konum
Dublin, İrlanda
Lokasyon
Şehir Merkezi
Program Tarihleri

30 Haziran – 11 Ağustos tarihleri arasında

Ders Saati
15 Saat / Hafta
Sınıflar
12 – 15 Kişilik
Konaklama
Aile Yanı
Program Süreleri

1-6 hafta

İrlanda’nın en popüler programlardan biri olan 10-17 yaş çocuklar için yaz okulu programı, on beş saatlik İngilizce derslerini, sınıf dışı aktivite ve gezi paketi ile birleştiriyor. Dünyanın her yerinden on ile on yedi yaşları arasındaki öğrenciler İngilizce derslerini Oscars International Dublin dil okulunda alıyor.

Oscars International çalışanları yaptıkları konusunda tutkulu olmakla birlikte öğrencilere teşvik edici, destekleyici ve motive edici bir ortam yaratmak için çok çalışıyorlar. Öğrencilerin İngilizce geliştirmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, yarattıkları sosyal ortamlarla da kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktadırlar.

Öğrencilerin hepsi günde 24 saat denetlenmekte; Oscars International ekibi tüm yemek saatlerinde, tüm etkinliklerde ve gezilerde çocuğunuzla birlikte. Öğretmenlerin hepsi İngilizceyi yabancı dil olarak öğretmek için uygun niteliklere sahiptir. Bu titiz yaklaşım ile öğrenciler en iyi şekilde eğlenerek ingilizce öğrenecek ve sosyalleşme imkanı bulacaklardır.

Her sınıfta en fazla on beş öğrenci vardır. Öğrencilerin programlarında haftada en az bir tam günlük gezi ve bir yarım günlük gezileri olacaktır. Öğrenciler okullarındaki ilk günlerinde seviye tespit sınavına tabii tutulur ve sonuca göre kendi yaşındaki öğrencilerle bir sınıfa yerleştirilirler. Haftalık ilerleme testleri vardır, ders raporu ve sertifikanın sonuçları ile birlikte teslim edilir. Öğrenciler, sınıf dışında iken bile her zaman denetlenir.

İrlanda’da Junior Yaz Okullarıyla İlgili Videomuz;

Program Özeti

Yaş Aralığı

10 – 17 yaş

Konaklama Tipi

Aile yanı konaklama, çift kişilik oda

Konaklama Türü

Tam Pansiyon (3 öğün yemek dahil)

Kurs Başlangıç Tarihi

30 Haziran

Kurs Bitiş Tarihi

11 Ağustos

Etkinlik ve geziler

Dublin turu, Trim Castle & Causey Farm, Glendalough National Park

Öğrenci rehberi (mentor)

15 öğrenci için minimum 1 rehber

 
 
 

Oscars International Junior Yaz Okulu, Dublin şehir merkezinin yakınında, Dublins northside’daki Killester / Clontarf bölgesinde bulunan bir aile yanı konaklama kampıdır. İrlandalı aileler bu bölgede yer almaktadır ve Dublin Körfezi ve St. Annes Parkı gibi yerlere yakındır. Kampüs çok güvenli bir ortam sunmaktadır ve bu, öğrencilerin okul boyunca mevcut olan öğrenme ve spor olanaklarının tadını çıkarmalarına yardımcı olur. Oscars International, mükemmel bir İngilizce dil öğrenme deneyimini nitelikli öğretmenler ve iyi organize edilmiş çeşitli etkinliklerle birleştirir.

Öğrenciler dünyanın dört bir yanından gelir ve diğer kültürler hakkında bilgi edinme şansını elde ederler.

**Ayrıntılı fiyat bilgisi için lütfen formu doldurun

Menü