İstanbul Ofisi Yorumları

Sıla Yurtseven
Sıla Yurtseven
2022-05-18
ecem zor
ecem zor
2022-05-18
İyiki yollarımız kesişmiş. Tüm İstanbul ekibe teşekkürü bir borç bilirim. Süreç boyunca çok profesyonal çalıştılar ve beni eksik olduğum her konuda uyardılar. Bu yorucu süreçte onlar olmadan asla devam edemezdim. İyiki varsınız Eğitim İrlanda İstanbul 🙂
Musa Emre
Musa Emre
2022-05-13
Vize başvuru belgelerini hazırlama sürecim de her türlü sorumu eksiksiz olarak cevaplayan Melike Değerli hanım başta olmak üzere tüm Eğitim İrlanda ekibine teşekkür ederim
Alaattin Çelik
Alaattin Çelik
2022-04-26
Uzunca bir süre sosyal medyada takip ettikten sonra firma ile görüşüp 18 Kasım 2021 tarihinde İrlanda için başvurumu yaptım. Süreçleri gayet basit ve şeffaf bir danışmanlık firması. Kendileriyle çalışmanızı tavsiye ederim ama İrlanda için aynı şeyi soyleyemem. Eğitim İrlanda aileside umarım başka ülkeler içinde danışmanlık verir zira İrlanda hükümeti kafası karışık. Başvuruları topladılar onlar gün emek verdik onlar lira ve Euro harcadık ama sonucu boş bir pasaport oldu. Ne red verdiler nede onayladılar bizim maceramız başlamadan bitti. Eğer İrlanda'ya gitmek isterseniz bence gitmeyin çünkü resmi konsolosluğun süreci çok baştan savma ve sonuç alamıyosunuz. He illa ben gidicem şansımı denicem diyosanızda başka aracı kurumlara gitmeyin eğitim İrlanda tavsiyemdir.
Onur Kabul
Onur Kabul
2022-04-25
Eğitim irlandayı buket hanımla tanımlıyabilirim. Özellikle her sorumu tek tek sıkılmadan cevaplayıp ve aralıksız destek oldu.Dublin'e ulaştığımdada bir sorunum olup olmadığını kadar soruyorlar.Buraya geldiğinizdede danışmanınız olucak. İlgili ve özenli firma
Ahmet Adalitas
Ahmet Adalitas
2022-04-23
Dubline gitmeye karar verdikten sonra bütün süreçte ve olumsuzluklarda gayet hızlı destek olan öncelikle Ahmet Beye sonrasında tüm Eğitim İrlanda çalışanlarına teşekkür ederim. 5 ay bekleyişin ardından vizem onaylandı, Dublin ofiste görüşmek üzere✌️
Recepcan koroglu
Recepcan koroglu
2022-04-21
Eğitim İrlandayı seçerek ne kadar iyi bir karar vermiş olduğumu İrlanda'ya gelince anladım çünkü burda size ailenizmiş gibi davranıyorlar ve her konuda ellerinde geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar herkese tavsiye ederim.
Büşra Akpınar
Büşra Akpınar
2022-04-14
Hilal Şahin
Hilal Şahin
2022-04-10
Eğitim İrlanda ailesi, Ömer bey ve Buket hanım, tüm süreçlerimde bana çok yardımcı oldular. Çekinmeden hertürlü soruyu sordum ve bugün İrlanda da olmama yardımcı oldular. Çok iyi bir ekip, her konuda profesyonel yardımlarını görebilirsiniz. Çok teşekkür ediyorum iyi ki onlarla bu sürece hazırlanmışım 💗
Volkan Karasoy
Volkan Karasoy
2022-04-08

İrlanda'da Work and Study Deneyimim & EC Dil Okulu

İrlanda EC dil okulunda Work and Study programına katılan öğrencimiz Elif Ölmez deneyimlerini bizlerle paylaştı…​

İrlanda Dil Okulu Serüveni & Atlantic Dil Okulu

İrlanda’da Atlantic dil okulu Work and Study programına kayıt yaptırarak gelen öğrencimiz Ercan Bebe’nin gözünden İrlanda’da yaşam serüveni!

İrlanda Dil Okulu Fırsatım Aile Yanı Konaklama & CES Dil Okulu

Eğitim İrlanda aracılığıyla dil eğitimi almaya giden Mehmet Bey’in İrlanda izlenimlerini ve deneyimlerini sizler için derledik!

İngilizce Öğrenmek İçin İrlanda Nasıl Bir Ülke?

İrlanda’da dil okuluna giden Work and Study öğrencilerimizden Ezgi Çolak, İrlanda’daki hikayesini ve deneyimlerini sizler için paylaştı. İçerik için tıklayın!

İrlanda'da Staj ve Yaşam

Merak edenler için İrlanda’da yaşamak ve gerçek staj deneyimi ile ilgili yaşayanlardan derlediğimizi, İrlanda’da staj deneyimi izlenimleri…

İrlanda'da Yaşam, Hayaldi Gerçek Oldu!

Eğitim İrlanda aracılığıyla dil eğitimi almaya giden Mehmet Bey’in İrlanda izlenimlerini ve deneyimlerini sizler için derledik!

İrlanda'da Dil Okuluna Gidenler & Yorumlar

İrlanda’da dil okuluna gitmeyi düşünenler için en zor kısım karar verme aşamasıdır. Sizi İrlanda’da nelerin bekliyor olacağını bir de İrlanda’da dil okuluna giden öğrencilerimizden öğrenin.

İrlanda'da Aylık 200€ harcadım!

Merhaba! Benim adım Hilola. İrlanda’nın Cork şehrinde 5 ay staj yaptım ve İrlanda’da aile yanı konaklamayı tercih ettim…

İşte İrlanda Maceram Böyle Başladı!

Öğrencimiz Mehmet Ergün’ün İrlanda süreci ve detaylı anlatımı ile tüm İrlanda macerasını yazımızın devamından Okuyabilirsiniz!

Eğitim İrlanda Dublin Ofisi'nde Öğrencilerimize Özel İftar 2019

İrlanda’da dil okuluna gidiyorum ama orada ne yapacağım, ne edeceğim diye düşünmenize hiç gerek yok! İrlanda’da yalnız değilsiniz, Eğtim İrlanda İrlanda’da ofisi bulunun TEK Türk danışmanlık şirketi olarak öğrencilerimize özel etkinlikleriyle ve bilgilendirme programlarıyla yanınızda!

Eğitim İrlanda Dublin Ofisi

İrlanda’da ofisi bulunan tek Türk danışmanlık firması olarak, genel ofisimiz Dublin’de bulunmaktadır, öğrencilerimize asıl danışmanlığımız gitmeden önce yaptıklarımızla değil öğrencilerimiz İrlanda’dayken sağlıyoruz.

Eğitim İrlanda 2018 Dublin Ofisi Etkinliklerimiz

Eğitim İrlanda olarak İrlanda’da da öğrencilerimizin yanında olduğumuzu her seferinde söylüyorduk ve 2018 yılında da bu böyle oldu.

İrlanda ve CES Dil Okulu Deneyimim

İrlanda’da CES (Centre of English Studies) dil okulunda 8 haftalık dil eğitimi alan öğrencimiz Hilal Ünver’in gözünden CES dil okulu, aile yanı konaklama ve İrlanda.

İrlanda’ya Yeniden Gelsem, Yine Eğitim İrlanda İle Gelirim

İrlanda’da CES dil okuluna 12 haftalık kayıt yaptırarak gelen öğrencimiz İrem Filiz’in gözünden İrlanda’da CES dil okulu, aile yanı konaklama, İrlanda’da eğitim ve yaşam.

Biliyorum Ama Konuşamıyorum Diyenler Burada Mı?

İrlanda’da Centre of English Studies dil okulunda 12 haftalık dil eğitimi alan Mehmet Kayralcı‘nın gözünden CES dil okulu, aile yanı konaklama ve İrlanda.

Sıfır İngilizce ile Oscars Dil Okulunda Work&Study Maceram

İrlanda’da Oscars İnternational dil okulunda 25 haftalık work&study proramına kayıt olup iki hafta Shanowen Square öğrenci yurdunda kalan ögrencimiz Tolga Solak’ın izlenimleri..

İrlanda'da Nasıl İş Bulunur, Ben Nasıl Buldum?

İrlanda’ya 6 aylık akademik yıl programına kayıt olarak gelen öğrencimizin İrlanda’da iş bulma konusundaki tecrübeleri ve iş arayanlara ip uçları.. 

Bu yazımızda İrlanda’da yüksek lisans yapan Burak beyin maceralarını okuyacaksınız. İrlanda’da master yaparken çalışmak, ve sonrasındaki iş bulma süreci hakkında ilgili öğrencilere yardımcı olabilecek bir yazı.

Dil Okulu Öğrencilerimizle İrlanda'da Bir Hafta

Merhabalar bu yazımızda İrlanda’da dil okulu öğrencii grubumuzla geçirdiğimiz bir haftadaki maceralarımızı bulabilirsiniz. Nereleri gezdik? Neler yaptık? Nerelere kesinlikle gitmelisiniz? Ayrıntılar için okumaya devam edin.

Benim İrlanda Hikayem: Cennet'te Yaşamak

Dublin’de 25 haftalık Akademik yıl programına kayıt olmasıyla İrlanda macerası başlayan öğrencimiz Mustafa Özgüngör’ün kaleminden etkileyici bir izlenim yazısı ve kendi objektifinden İrlanda manzaraları.

Dil Okulu Öğrencimizden İrlanda Gezi Günlükleri

Peki öğrencilerimiz Belfast gezisinde neler yaşadı? Dil Okulu öğrencimiz’den Belfast & Titanic gezisini anlatan eğlenceli ve bildilendirici bir yazı.

Eğitim İrlanda Dil Okulu Öğrencileri Yollarda - Belfast

Bu yazımızda Dil Okulu öğrencilerimizle gerçekleştirdiğimiz Belfast & Titanic gezisi anılarımızı ve fotoğraflarımızı bulabilirsiniz.

Eğitim İrlanda Öğrencileri Yollarda - Cliff's of Moher

Bu yazımızda öğrencilerimiz için düzenlediğimiz sörf ve Cliffs of Moher gezisinden bahsedeceğiz.Harry Potter’ın çekildiği yerlerden biri olan Cliffs of Moher oldukça heyecan verici.

Öğrencimizin İrlanda'da İş Bulma Serüveni

İrlanda’da çalışmayı düşünüyorsanız okumadan geçmemeniz gereken bir yazı. İrlanda’ya uzun dönem dil eğitimi için gelen öğrencimiz Meysa Hanım’ın eğlenceli(!) iş bulma serüveni…

Moher Uçurumları ve İrlanda'da Sörf

Bu yazımızda sizi Atlas okyanusuna sörf maceramıza ve sonrasında Moher Uçurumlarına götürüyoruz. İrlanda’nın en çok ziyaret edilen noktalarından biri olan uçurumlara hep birlikte bakalım.

İrlanda’ya gelmeden önce telefonunuza indirebileceğiniz uygulamaları sizin için listeledik. Bu uygulamalarda aklınıza gelebilecek bir çok şey mevcut.

Menü