Dublin Ofisi Yorumları

İrlanda'da Work and Study Deneyimim & EC Dil Okulu

İrlanda EC dil okulunda Work and Study programına katılan öğrencimiz Elif Ölmez deneyimlerini bizlerle paylaştı…​

İrlanda Dil Okulu Serüveni & Atlantic Dil Okulu

İrlanda’da Atlantic dil okulu Work and Study programına kayıt yaptırarak gelen öğrencimiz Ercan Bebe’nin gözünden İrlanda’da yaşam serüveni!

İrlanda Dil Okulu Fırsatım Aile Yanı Konaklama & CES Dil Okulu

Eğitim İrlanda aracılığıyla dil eğitimi almaya giden Mehmet Bey’in İrlanda izlenimlerini ve deneyimlerini sizler için derledik!

İngilizce Öğrenmek İçin İrlanda Nasıl Bir Ülke?

İrlanda’da dil okuluna giden Work and Study öğrencilerimizden Ezgi Çolak, İrlanda’daki hikayesini ve deneyimlerini sizler için paylaştı. İçerik için tıklayın!

İrlanda'da Staj ve Yaşam

Merak edenler için İrlanda’da yaşamak ve gerçek staj deneyimi ile ilgili yaşayanlardan derlediğimizi, İrlanda’da staj deneyimi izlenimleri…

İrlanda'da Yaşam, Hayaldi Gerçek Oldu!

Eğitim İrlanda aracılığıyla dil eğitimi almaya giden Mehmet Bey’in İrlanda izlenimlerini ve deneyimlerini sizler için derledik!

Dil Okulu Öğrencilerimizle İrlanda'da Bir Hafta

Merhabalar bu yazımızda İrlanda’da dil okulu öğrencii grubumuzla geçirdiğimiz bir haftadaki maceralarımızı bulabilirsiniz. Nereleri gezdik? Neler yaptık? Nerelere kesinlikle gitmelisiniz? Ayrıntılar için okumaya devam edin.

Dil Okulu Öğrencimizden İrlanda Gezi Günlükleri

Peki öğrencilerimiz Belfast gezisinde neler yaşadı? Dil Okulu öğrencimiz’den Belfast & Titanic gezisini anlatan eğlenceli ve bildilendirici bir yazı.

Benim İrlanda Hikayem: Cennet'te Yaşamak

Dublin’de 25 haftalık Akademik yıl programına kayıt olmasıyla İrlanda macerası başlayan öğrencimiz Mustafa Özgüngör’ün kaleminden etkileyici bir izlenim yazısı ve kendi objektifinden İrlanda manzaraları.

Menü