İrlanda’da Master eğitiminiz için en iyi ve kaliteli üniversitelerde eğitim fırsatları…

National University of Ireland İrlanda’nın en iyi 2. üniversitesidir. Dünya genelinde en iyi Dünya sıralamasında 201-250 arasında yer alan üniversiteden biridir (QS Dünya Üniversite Sıralaması). 1845 yılından bu yana hizmet veren üniversite; 5 fakülte barındırır: Güzel Sanatlar, Sosyal Bilimler & Celtic Studies, Sosyal Bilimler & Hukuk, Mühendislik ve Tıp Fakültesi. 

University of Limerick İrlanda’nın en iyi üniversitelerinden biridir. Times Higher Education sıralamasında araştırma etkisi açısından dünyada 35. sırada yer alarak Dünyanın En İyi 100 Genç Üniversitesi arasına girmiştir. QS World Ranking sıralamasında ise 2022 yılında 501. olarak yer almıştır.

1975 yılında kurulmuş olan DCU, yaklaşık 11,000’e yakın öğrenci nüfusuna sahip ve İrlanda’nın önde gelen devlet üniversitelerinden biridir. Dublin City University iddialı ve girişimci özellikleriyle tanınan U.S. News & World Report’a göre İrlanda’daki küresel üniversiteler arasında 5. sıradadır. 

1592 yılında kurulan Trinity College Dublin Üniversitesi, İrlanda başkenti Dublin’in kalbinde yer almaktadır. 51 dönümlük bir arazi ile fakülteler, teknoloji merkezleri, kütüphaneleriyle klasik İrlanda mimarisini yaşayacağız muhteşem bir kampüse sahiptir.

970 yılında kurulan Institute of Technology Sligo, İrlanda’nın önde gelen üniversitelerinden biridir. IT Sligo, öğrencilerine lisans ve yüksek lisans programlarında yarı zamanlı ve tam zamanlı eğitim programları sunmaktadır.

2007 yılında kurulan ICD kampüsü son derece saygı duyulan niteliklerle eğitim fırsatı sunmaktadır!

2005 yılından bu yana hizmet veren CCT Dublin son teknoloji ürünlere sahip bir yüksek öğretim kuruluşudur.

Dundalk Teknoloji Enstitüsü, İrlanda’da bulunan Dundalk merkezli bir teknoloji enstitüsüdür.

1992’den bu yana hizmet veren Tralee Teknoloji Enstitüsü şuan da 350 personeli ile hizmet vermekte olan en köklü üniversitelerden biridir.

Avrupa’nın en köklü ve İrlanda’nın en iyi üniversitelerinden birinde eğitim alıp kariyerinizde sağlam adımlarla ilermek istiyorsanız, detaylar yazımızda.

Yüksek lisans eğitimi hakkında en çok merak edilen soruları ve cevaplarını sizler için hazırladık! Detaylar için tıklayın…

Menü