Eğitim İrlanda

Yurt dışında İngilizce eğitimi mi almak istiyorsunuz? O halde sizler için en doğru tercih Eğitim İrlanda! 13 yıldır sadece İrlanda özelinde çalışan, İrlanda pazarında önder danışmanlık firması olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

Eğitim İrlanda Danışmanlık ve Eğitim Kurumu

Eğitim İrlanda yurt dışı İngilizce dili eğitimini İrlanda’da sürdürmeyi düşünen gençlerimizin okul bulma, konaklama ve diğer ihtiyaçlarını en kaliteli ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamak ve yardımcı olmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur.

Profesyonelliği ilke edinen kurumumuz modern dünyanın ve iş hayatının gerektirdiği kalite anlayışı ile kurmuş olduğu ekip organizasyonu içerisinde uzun yıllar yurt dışı eğitim danışmanlık tecrübesine sahip uzmanlarla birlikte faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Eğitim İrlanda, İrlanda’da Dublin merkezli olarak İrlanda’nın değişik noktalarına yayılmış saygın eğitim kurumları, üniversiteler, dil okulları ve kolejler ile anlaşarak bu kurumların İrlanda temsilcisi olmuştur. İrlanda sunmuş olduğu eğitim imkanlarıyla Amerika, İngiltere ,Kanada ve Malta  gibi ülkelere rakip olmuş ve kısa bir zaman dilimi içinde de en çok tercih edilen yurt dışı dil eğitimi noktalarından biri olacaktır. 

Uzman kadromuzla eğitimini yurt dışında tamamlamak isteyenlerin problemlerini kulaktan duyma bilgilerle değil bizzat içinden gelerek çözümler üretmekte, sadece kayıt ve barınma ihtiyaçlarının giderilmesinde değil İrlanda’daki öğrenim hayatınız boyunca yanınızda olmaktayız. 

Karşılıklı anlaşmalar yapmış olduğumuz veya sizlere tavsiye ettiğimiz üniversite ve dil okullarını dikkatle ve özenle seçerek Uluslar Arası Kalite Standartlarını yakalayarak sizlere hakkettiğiniz güzel eğitim imkanlarını getirmekteyiz.

İrlanda Tecrübemiz!

13 Yıldır Sadece İrlanda özelinde çalışan, İrlanda pazarında önder danışmanlık firması olarak hizmet vermekteyiz. Şirket çalışanlarımız aynı sizler gibi bir zamanlar yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak istemiş, bu isteği gerçeğe dönüştürerek İrlanda’ya gelmiş ve eğitimlerini bizzat İrlanda’da tamamlamış insanlardır. Bu nedenle diğer  bir çok yurt dışı eğitim kuruluşuna göre İrlanda hakkında daha geniş bilgi ve tecrübeye bizzat sahiptirler.

İrlanda’daki Aileniz..

Dublin’de TEK Türk ofisi bulunan Eğitim İrlanda kurumu sizi sadece İrlanda’ya göndermekle kalmaz. Aynı zamanda eğitiminiz süresince danışabileceğiniz bir çatı her zaman İrlanda içerisinde sizleri bekliyor olacaktır.

Güven!

Öğrencilerimize yurt dışı İngilizce eğitim almak istedikleri alanda en iyi seçenekleri sunmak ve ailelere bu güveni verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Türk öğrencilerin İrlanda’daki en iyi olanaklardan yararlanabilmesi için ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

Çalışkanız!

Tek amacınızın İngilizce öğrenmek olduğunu biliyoruz. Yetkili kuruluşlar tarafından onaylı olmayan okullarla kesinlikle çalışmayıp, çalıştığımız okulları düzenli olarak ziyaret edip gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 

Ücretsiz Danışmanlık

Şirketimiz sunduğu yurt dışı eğitim danışmanlığı karşılığında öğrencilerden hiçbir ücret talep etmemektedir. Vermiş olduğumuz İrlanda eğitim danışmanlık hizmeti tamamen ücretsizdir!

Gizlilik Politikası

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Hizmetlerimiz!

2019 yılında İrlanda’ya en çok öğrenci getiren danışmanlık firması olarak hizmetlerimizle her geçen gün kendimizi de geliştirerek devam etmekteyiz. İstanbul ve İzmir’de ofislerimizin bulunması ile birlikte, Eğitim İrlanda ailesi olarak sizlere sadece Türkiye’de değil, İrlanda’da da yardımcı oluyoruz ve yanınızdayız çünkü İrlanda Dublin’de ofisi bulunan TEK Türk danışmanlık şirketiyiz! Eğitim İrlanda olarak aşağıda sıraladığımız hizmetleri sizlere sunmaktayız;

 ** Peki tüm bunlara rağmen “Neden Eğitim İrlanda?” diyecek olursanız, buraya tıklamanız yeterli!

Misyonumuz

Alanında uzman danışmanlarımız ve çalışanlarımız ile yurtdışında eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilerin geleceklerini planlarına karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri verebilmek ve öğrencilerin karar aşamalarından itibaren geçecekleri tüm süreçleri boyunca yanlarında olmak ve bu süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz

13 yıldır sadece İrlanda özelinde çalışan Eğitim İrlanda ailesi olarak, Türkiye’nin her yerinden eğitim amacı ile İrlanda’ya gidecek öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek.

Menü