Kadro

Eğitim İrlanda Kadromuz

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR. Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır. Hem Türkiye'de hem de İrlanda'da öğrencilerimize eşsiz biz hizmet sunmaktayız.

Leyla Doğaner

İstanbul ofisimizde danışman olarak görev alan Leyla Hanım, Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur. Daha önce İrlanda'da bulunmuştur.

kadro-leyla.jpg

Simge Gökçen

İzmir Ofisimizde görev alan Simge Hanım, Katip Çelebi Üniversitesi lideridir ve İrlanda'da staj yapmıştır.

.kadro-simge-gokcen.jpg

Damla Böyüker

Dokuz Eylül Üniversitesi'nde üniversite lideri olan Damla Hanım, İzmir ofisimizde görev almaktadır. İrlanda'da work & study hakkında tecrübeye sahiptir. 

damla boyuker

Ece Aybars

Eğitim İrlanda İzmir ofisinde görev alan Ece Hanım, Katip Çelebi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. İrlanda'da dil okulları ve vize konusunda tecrübelidir. 

ece aybars

Zehra Çiçek

Ege Üniversitesi'nde üniversite lideri olan Zehra Hanım, İzmir ofisi'nde görev almaktadır. İrlanda'da yüksek lisans hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir. 

zehra cicek

Hilal Ölmez

İzmir ofisimizde danışman olarak görev alan Hilal Hanım, Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. İrlanda'da staj, Almanya ve Polonya da Erasmus tecrübeleri olmuştur.

kadro-ceren_1.jpg

Safiye Uysal

Safiye Hanım, Dublin merkez ofisimizde proje koordinatörü olarak görev yapmaktadır. İrlanda'da staj olanakları ve yaşam hakkında tecrübelidir. 

safiye uysal

Ceren Tutuş

Dokuz Eylül Üniversitesi lider koçu olan Ceren Hanım, İrlanda vizesi ve İrlanda'daki dil okulları konusunda eğitimler almıştır. 1 yıldır İzmir ofisimizde görev almaktadır. 

 

Fiona O'Molley

Fiona hanım yaklaşık 2 senedir Dublin ofisimizde iş geliştime ve halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışmaktadır. İrlandalı tecrübeli yöneticilerimizden biridir.

egitim irlanda kadro

Sinan Güler

Dublin ana ofisimizde görev alan Sinan Bey, finans ve Dublin etkinlikleri ile ilgilenir. İrlanda'ya gelen öğrencilerimize oryantasyon eğitimi verilmesinden başlayarak tüm süreçlerini takip etmektedir.

egitim irlanda sinan

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 357 33 53 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.