Sadece İrlanda Üzerinde Uzmanlaşmış Ekip

Dublin Ofis

Sinan Güler

Sinan Bey, Dublin ofisimizde Dublin Etkinliklerinden sorumludur. İrlanda’ya gelen öğrencilere tüm süreçlerde destek olur. Uzun süredir İrlanda’da yaşamaktadır

Uğurcan Budak

Ugurcan Bey, Dublin ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak gorev almaktadır. 2 buçuk yıldır Irlanda’da yaşamaktadır. Work and Study programı ile basladığı Irlanda macerasına Stamp 1 alarak devam etmektedir.

Burak Görbil

Burak Bey, Dublin ofisimizde Pazarlama Yöneticisi olarak görev almaktadır. İrlanda’da Yüksek lisans yapmıştır ve 10 yıldır İrlanda’da yaşamaktadır.

Yağmur Peksen

Yagmur Hanim, Dublin ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Irlanda deneyimlerini ve bilgilerini ogrencilerimize ictenlikle sunarak tum sureclerde yardimci olur. Kendisi 3 yildir Irlanda’da yasamaktadir.

Renay Hacıbektaşoğlu

Renay Hanım, Dublin ofisimizde Eğitim İrlanda YouTube kanalından sorumlu olarak görev yapmaktadır.

Kerim Gündüz

Kerim Bey, Dublin ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Daha önce Avrupa Gönüllü Hizmeti ve Erasmus Stajı gibi yurt dışı deneyimleri bulunmaktadır.

İstanbul Ofis

Selman Çomoğlu

Selman Bey, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Yurtdışı tecrübeleri bulunmaktadır.

Ahmet Görbil

Ahmet Bey, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır, daha önce İrlanda’da dil okulu ve staj tecrübesi bulunmaktadır.

Ömer Akkaya

Ömer Bey, Eğitim İrlanda İstanbul ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. Yurtdışı tecrübeleri bulunmaktadır.

Buket Türkçü Evin

Buket Hanım, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde Vize Danışmanı olarak görev almaktadır. İrlanda vizesi konusunda oldukça tecrübelidir.

Melike Değerli

Melike Hanım, Eğitim İrlanda İstanbul ofisinde yıllardır Vize Danışmanı olarak görev almaktadır. Turist, dil okulu ve yüksek lisans vizelerine oldukça hakimdir.

İzmir Ofis

Seda Güner

Seda Hanım, İzmir Ofisimizde Ege bölge Müdürü ve Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. İrlanda’da staj yapmıştır.

Damla Böyüker

Damla Hanım, Eğitim İrlanda İzmir ofisinde Eğitim Danışman olarak görev almaktadır. İrlanda konusunda oldukça tecrübelidir.

Egemen Ata Gürgen

Egemen Bey, İzmir Ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. 

Ece Pop

Ece Hanım, İzmir Ofisimizde Eğitim Danışmanı Asistanı olarak görev almaktadır. 

Z. Ece Aybars

Ece Hanım, İzmir Ofisimizde Vize Danışmanı olarak görev almaktadır. 

M. Nilay Yardım

Nilay Hanım, İzmir Ofisimizde Eğitim Danışmanı olarak görev almaktadır. 

Menü