Eğitim İrlanda

Eğitim İrlanda

Yurt dışında İngilizce eğitimi mi almak istiyorsunuz? O halde sizler için en doğru tercih Eğitim İrlanda!

 

Eğitim İrlanda Kurumu?

Eğitim İrlanda (Education State) yurt dışı İngilizce dili eğitimini İrlanda'da sürdürmeyi düşünen gençlerimizin okul bulma, konaklama ve diğer ihtiyaçlarını en kaliteli ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamak ve yardımcı olmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur.

Profesyonelliği ilke edinen kurumumuz modern dünyanın ve iş hayatının gerektirdiği kalite anlayışı ile kurmuş olduğu ekip organizasyonu içerisinde uzun yıllar yurt dışı eğitim danışmanlık tecrübesine sahip uzmanlarla birlikte faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Eğitim İrlanda, İrlanda’da Dublin merkezli olarak İrlanda'nın değişik noktalarına yayılmış saygın eğitim kurumları, üniversiteler, dil okulları ve kolejler ile anlaşarak bu kurumların İrlanda temsilcisi olmuştur. İrlanda sunmuş olduğu eğitim imkanlarıyla Amerika, İngiltere ,Kanada ve Malta  gibi ülkelere rakip olmuş ve kısa bir zaman dilimi içinde de en çok tercih edilen yurt dışı dil eğitimi noktalarından biri olacaktır. 

Uzman kadromuzla eğitimini yurt dışında tamamlamak isteyenlerin problemlerini kulaktan duyma bilgilerle değil bizzat içinden gelerek çözümler üretmekte, sadece kayıt ve barınma ihtiyaçlarının giderilmesinde değil İrlanda'daki öğrenim hayatınız boyunca yanınızda olmaktayız. 

Karşılıklı anlaşmalar yapmış olduğumuz veya sizlere tavsiye ettiğimiz üniversite ve dil okullarını dikkatle ve özenle seçerek Uluslar Arası Kalite Standartlarını yakalayarak sizlere hakkettiğiniz güzel eğitim imkanlarını getirmekteyiz.

 

İrlanda Tecrübemiz!

Şirket çalışanlarımız aynı sizler gibi bir zamanlar yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak istemiş , bu isteği gerçeğe dönüştürerek İrlanda'ya gelmiş ve eğitimlerini bizzat İrlanda'da tamamlamış insanlardır. Bu nedenle diğer  bir çok yurt dışı eğitim  kuruluşuna göre İrlanda hakkında daha geniş bilgi ve tecrübeye bizzat sahiptirler.

 

İrlanda’daki aileniz..

Eğitim İrlanda sizi sadece İrlanda'ya göndermekle kalmaz. Aynı zamanda eğitiminiz süresince danışabileceğiniz bir çatı her zaman İrlanda içerisinde sizleri bekliyor olacaktır.

 

Güven!

Öğrencilerimize yurt dışı İngilizce  eğitim almak istedikleri alanda en iyi seçenekleri sunmak ve ailelere bu güveni verebilmek için sürekli çalışıyoruz. Türk öğrencilerin İrlanda’daki en iyi olanaklardan yararlanabilmesi için ara vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

 

Çalışkanız!

Tek amacınızın İngilizce öğrenmek olduğunu biliyoruz. Yetkili kuruluşlar tarafından onaylı olmayan okullarla kesinlikle çalışmayıp, çalıştığımız okulları düzenli olarak ziyaret edip gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 

 

Ücretsiz Danışmanlık

Şirketimiz sunduğu yurt dışı eğitim danışmanlığı karşılığında öğrencilerden hiçbir ücret talep etmemektedir. Vermiş olduğumuz İrlanda eğitim danışmanlık hizmeti tamamen ücretsizdir.

 

Gizlilik Politikası

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

Öğeyi Oyla
(21 oy)
Bu kategoriden diğerleri: Kadromuz »

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 357 33 53 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.