Galway Business School

 

 

1990 yılında kurulmuş olan Galway Business School, Galway’de bulunan özel bir işletme okuludur. İrlanda’nın önde gelen okullarından biri olan Galway Business School, diğer okullarda elde edemeyeceğiniz birçok deneyim imkânı yaratmaktadır. 

Galway Business School  öğrencilerin ihtiyaçlarına ve sürekli değişen iş dünyasına uyum sağlama konusunda rakip okulların önüne geçmiş durumdadır. Öğrencilerin her konuda beklentilerini karşılayacak tam zamanlı ve yarı zamanlı, lisans ve lisansüstü programlara sahiptir.

Bağımsız bir üçüncü seviye eğitim enstitüsü olarak Galway Business School, kalite güvencesi politikalarını ve prosedürlerini, yabancı onay organlarının gereksinimlerine uyacak şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

 

 

Galway Business School, uluslararası geçerliliğe sahip lisans programlarının yanı sıra, profesyonel, kısa süreli sertifika ve pathway kursları sunmaktadır.

 

Neden Galway Business School?

 

– İrlanda’nın önde gelen bağımsız üçüncü seviye kolejlerinden biri olan Galway Business School sadece mükemmel bir yer değil, aynı zamanda birinci sınıf tesisler, öğretmenler ve programlar teklif ediyor.

 

 

– Çok çeşitli profesyonel, kısa vadeli sertifika kursları ve geçiş programları ile tamamlanan uluslararası kabul görmüş lisans programlarına sahiptir.

 

 

Galway Business School’da Sunulan Programlar

   

Lisans Programları:


Galway Business School’da iki ayrı lisans programı arasından seçim yapabilirsiniz:


  1. Bachelor of Business

 

Süre

3 Akademik Yıl

AKTS

Yılda 60 AKTS, 3 yılda 180 AKTS

Min.İngilizce Seviyesi

IELTS 6,0 ve üzeri

Ücret

8.500 Euro

  1. Bachelor of Business (Honours) with International Business


Süre

1 Akademik Yıl

AKTS

Yılda 60 AKTS 

Min.İngilizce Seviyesi

IELTS 6,5 ve üzeri

Ücret

9.100 Euro


 

Kısa Süreli Sertifika Programları

Galway Business School’da girişimcilik, insan kaynakları yönetimi, iş iletişimi, satış ve pazarlama ve veri analizi dahil olmak üzere çok çeşitli konu alanlarını kapsayan kısa işletme QQI sertifika programları arasından seçim yapabilirsiniz. 


 

Tam Zamanlı Sertifika Kursları

Galway Business School’da tam zamanlı eğitim almak istiyorsanız, ancak sadece bir dönem için, çeşitli sertifika programları arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Bunlar:

 

  • İşletme ve Girişimcilik Sertifikası
  • İş İletişimi Sertifikası
  • Satış ve Pazarlama Sertifikası
  • Stratejik Yönetim Sertifikası 

Galway Business School Başvuru Şartları 

 

Başvurunuz şunları içermelidir:


• Doldurulmuş Galway Business School Başvuru formu


• Okul transkriptlerinin orijinal veya onaylı kopyaları. Bir başvuru sahibinin Ortaokulu (Lise) henüz tamamlamadığı durumlarda, en son transkript sunulmalıdır.

• Pasaport kopyası.


• Akademik ilgi alanlarınızı, sportif ve/veya kültürel ilgi alanlarınızı ve Galway Business School’da okumak isteme nedenlerinizi özetleyen en fazla 500 kelimeden oluşan (yazılı) bir niyet mektubu. 


• Bir öğretmenden ya da rehberlik danışmanından veya sizi şahsen tanıyan birinden iki Tavsiye Mektubu


• Uluslararası öğrenciler için İngilizce Dil Yeterliliği: Ana dili İngilizce olmayan biriyseniz, tüm işletme programları için IELTS 6.0+ veya eşdeğeri bir İngilizce dil düzeyine sahip olmalısınız.


• Başvuru Tarihi: Öğrenci alımı her yılın Eylül ayıdır, yeni bir akademik yılın başlangıcıdır. Bazen, her yılın Ocak ayında işletme okulumuza ikinci bir giriş yapılabilir. Eylül girişi için başvurular her yıl 1 Ocak’tan itibaren yapılabilirken, Ocak alımı için başvurular her yıl Eylül’den sonra yapılabilir. Mevcut akademik yıl için başvurular, en geç yeni akademik yılın başlangıç tarihinden en az altı hafta önce yapılmalıdır (örneğin, Eylül alımı için 15 Ağustos, Ocak alımı için 15 Aralık); ancak bazı durumlarda geç başvurular da kabul edilir ve incelenmeyi alınır.

Konaklama Seçenekleri

 
Galway Business School’da eğitim alırken tercih edebileceğiniz birden fazla konaklama seçeneği bulunmaktadır:
 

 

1- Aile Yanı

Aile yanında kalmak size her gün maksimum seviyede dil pratiği yapabilme imkanı sunar ve bunun yanı sıra aile yanında konaklayarak İrlanda’nın kültürünü en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Genellikle tek kişilik ya da çift kişilik olmakla birlikte paylaşımlı veya özel banyo opsiyonu sunulan odalarda 2 ve 3 öğün yemek dahil olacak şekilde konaklayabilirsiniz.

 

 

2-Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, sosyalleşmek ve dil pratiği yapabilmek için harika bir yoldur. 

 

İrlanda’da eğitim ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Menü