Dublin Dil Okulları

Son yıllarda İrlanda’da dil eğitimi Türk öğrenciler arasında oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Sunulan kaliteli eğitimi, uygun fiyatları ve Uluslararası öğrenci sayısının Türk öğrenci sayısına oranla çok daha yüksek olması ve çok sayıda seçeneği bulunan dil okulu alternatifleri ile öğrenciler İrlanda’yı dil eğitimi almak için seçilecek ilk ülkeler sıralamasına yerleştirmektedir. İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler öncelikli olarak İrlanda’nın başkenti olan Dublin şehrini tercih etmektedirler. Dublin’de birçok dil okulu bulunmaktadır ve İrlanda’nın en önemli eğitim merkezi olarak kabul edilmektedir. 

Bu yazımızda sizlere Dublin’de bulunan altı farklı dil okulundan bahsedeceğiz. Gelin bakalım sizler için hangi okulları anlatmışız. 
 

1- Centre Of English Studies (Ces) Dil Okulu

1979 yılında kurulan, CES dünya çapında öğrencilere İngilizce dil öğretimi ile 40 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Avrupa’da 3 adet şubesi bulunmaktadır. CES Avrupa’da yıldız İngilizce dil okulu seçilmiştir. Aynı ödül için 2008 – 2011 yılları arasında da her yıl listeye girmiştir. CES, bu ödül için üst üste beş yıllığına aday gösterilen tek okuldur! Ces Dublin şehrinin tam kalbinde, Dublin’in başlıca cazibe merkezleri olan Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar ile aynı caddede mükemmel konuma sahiptir. CES dil okulu, ayrıca resmi IELTS sınav merkezidir.

Ces dil okulunun Dublin’de 3 farklı şubesi bulunmaktadır ve toplam sınıf sayısı 40 tanedir. Tüm şubelerdeki sınıf kapasitesi ise maksimum 15 kişi olacak şekilde ayarlanmıştır.

Ces Dublin Dil Okulu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın!

Dil okulları fıyat listesi için buraya tıklayın!

2- International House Dublin

International house 1953 yılından itibaren varlığını kararlılıkla koruyan, dünyadaki büyük dil okulu gruplarından biridir. Toplam 160 şubesi bulunan dil okulu İrlanda’nın en çok tercih edilen dil okullarından biridir. Şık bina yapısı, eğitim kalitesi ve merkezi konumu ile öğrencilerden olumlu dönüşler alınmaktadır. Sınıf yoğunluğu maximum 14 kişilik olarak ayarlanmıştır. IH Dublin’de kütüphane, bilgisayar odası ve sosyal paylaşım alanları bulunmaktadır. Her gün ücretli-ücretsiz çeşitli sosyal aktiviteler yapılmaktadır ve haftanın belirli günlerinde iş bulmaya yönelik dersler de verilmektedir.

IH Dublin Dil Okulu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın!

Dil okulları fıyat listesi için buraya tıklayın!

3- Atlas Language School

Atlas Language School Dil Okulu 2003 yılında Portobello Nehri kıyısında kurulmuştur ve şehir merkezine yürüyerek 20 dakika mesafededir. 2017 Yılında “Star Awards” ödüllerinde Dublin’in en iyi dil okulu seçilmiştir. İrlanda’daki şubesinde 25 sınıf vardır ve sınıf mevcudu maximum 15 kişi olacak şekilde ayarlanmıştır. Atlas dil okulunun en büyük avantajı haftalık 20 saatlik ders alana + 10 saat ücretsiz olarak eksikleriniz ve takviye için ders imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca ders aralarında ya da sonrasında vakit geçirebileceğiniz sosyal kullanım alanlarında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mikro dalga fırın, kettle ve sebil gibi ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz araçlar vardır.

Atlas Dublin Dil Okulu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın!

Dil okulları fiyat listesi için buraya tıklayın!

4- ISI English Language School Dublin

ISI Dublin 2001 yılında kurulmuştur. Merkeze yürüyerek 10 dakika mesafededir. ISI sadece kaliteli kurslar sunmakla kalmayıp, heyecan verici bir sosyal program, ilginç öğrenci kulüpleri, akşam etkinlikleri, haftasonu gezileri ve akademik programlarını birleştirerek öğrenciler eşsiz bir deneyim sunuyor.  20 farklı ulustan oluşan sınıf ortamı ile birlikte Sınıflar maximum 12 kişiliktir ve tüm sınıflar son Teknoloji ürünleri ile donatılmış sistemli bir dil okuludur.

ISI Dublin Dil Okulu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın!

Dil okulları fiyat listesi için buraya tıklayın!

5- ATC Language School Dublin

Dublin merkezde bulunan, Temple Bar’a 5 dakika yürüme mesafesinde olan ATC Dublin 1964 yılında kurulmuştur. Dublin şubesinde toplam 16 adet sınıf bulunmaktadır ve bu sınıfların maxsimum kapasitesi 15 kişiliktir. Farklı yaşlarda ve farklı dil seviyelerinde olan öğrenciler için çok çeşitli kurslar sunulmaktadır. Sunulan İngilizce eğitim programlarının tümü, “Quality and Qualifications Ireland” tarafından kalite onaylıdır.

Konumu ve teknolojiyi eğitimde kullanmaları bakımından öğrencilerin tercih ettiği bir dil okuludur.

ATC Dublin Dil Okulu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın! 

Dil okulları fiyat listesi için buraya tıklayın!

 

6- Atlantic Language School Dublin

Atlantic Dublin dil okulu şehir merkezinde Magennis Place üzerinde yer almaktadır. Atlantic dil okulu 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden gelen gençlere, yetişkinlere ve ailelere İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okulda genel İngilizce, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık kursları ve iş İngilizcesi kursları verilmektedir. Ayrıca 30 yaş üzeri öğrenciler için de özel programları bulunmaktadır.

Şubede bulunan sınıf sayısı 18 adettir ve bu sınıflar maximum 14 kişilik olarak ayarlanmıştır. Sınıfların tamamı akıllı tahtalarla donatılmıştır ayrıca ders aralarında ya da derslerden sonra öğrecnilerin sosyalleşebileceği geniş bir öğrenci salonu vardır, buna ek olarak ücretsiz kablosuz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı ve kantin gibi olanakları da bulunmaktadır. Atlantic Dublin Dil Okulu, öğrencilerin Dublin’deki deneyimlerini en iyi şekilde geçirebilmeleri, İngilizce pratik yapabilmeleri ve sosyalleşebilmeleri için her hafta çeşitli aktivite imkanları da sunmaktadır.

Atlantic Dublin Dil Okulu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın! 

Dil okulları fiyat listesi için buraya tıklayın!

 

 

İlginizi Çekebilir

Menü