×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 455
İrlanda ve CES Dil Okulu Deneyimim

İrlanda ve CES Dil Okulu Deneyimim

 

İrlanda’yı Her Şeyiyle Sevdim

 İrlanda doğası, insanları, yaşamıyla kesinlikle hayal gibi bir yer. Unutamayacağınız anılar briktiriyorsunuz, inanılmaz dostluklar kazanıyorsunuz, hem dilinizi geliştirip hem de eğleniyorsunuz. İrlanda’yı her şeyiyle sevdim.

 

ces dil okulu

 

Cliffs of Moher ve Vikings Gezisi Büyüleyiciydi

 İrlanda’da birçok şey beni büyüledi ama en unutamadığım şey Cliffs of Moher ve Vikings dizi seti oldu. Cliffs of Moher’in inanılmaz manzarası büyüleyici bir havası var fotoğraf tutkunları kesinlikle buraya gitmeli. Özellikle güneşin batışını izlemek çok keyifli. Vikings dizi seti de beni büyüledi, eğer dizinin fanlarındansanız mutlaka gidip görmelisiniz. Gerçi İrlanda’nın her köşesi dizi seti gibi.

 

Cliffs of Moher

 

CES Harika Bir Seçim

İrlanda'da ki dil okulumdan çok memnun kaldım. Hem eğitim hem de sosyal faaliyetler bakımından zengin bir okulda olmak keyifliydi. CES’in eğitim kalitesi gerçekten çok iyi hocalar çok deneyimli ve yardım severler. Okul sadece eğitim bakımından değil etkinlikler bakımından da çok iyi. Her gün en az 3 etkinlik oluyordu. Her hafta ücretsiz bir çok etkinlik bulabilirsiniz bu da okuldaki diğer öğrencilerle tanışma ve kaynaşma için iyi bir fırsat bunun dışında hafta sonu gezi etkinlikleri de oluyor onlara da katılmanızı tavsiye ederim. CES etkinlik bakımından inanılmaz zengin. Dil okulundaki ortam çok eğlenceliydi, inanılmaz dostluklar edindim. Eğer sınıfınızdan memnun değilseniz hemen değiştiriyorlar, keyfi sınıf değiştirdim.Onlar için önemli olan senin mutlu olman ve kendini rahat hissetmen.

 

Aile Yanı Konaklama

Ben aile yanında kalmayı tercih etim, inanılmaz keyifliydi. Tek problemim ailemin okula biraz uzak olması. Aile yanı konaklamada da İrlandalı ailelerin yanında kaldığınız için pratik yapmak ve dil geliştirmek için yine inanılmaz güzel fırsat oluyor tavsiye ederim. Aile yanı kesinlikle güvenli.

 

irlanda maceram

 

İrlanda’da Hava Nasıl?

İrlanda'da da beklide en sevmediğim şey havası oldu inanılmaz değişken bir atmosferi var. Yazın dahi yanınıza kalın bir şeyler alsanız iyi olur, yağmurluk zaten hep yanınızda olmalı.

 

İrlanda’ya Gelecek Öğrencilere Tavsiyelerim

Gezin, eğlenin, anın tadını çıkarın. Evet buraya belki dil öğrenmeye geliyorsunuz fakat iletişim kurmak, yabancı arkadaş edinmek,etkinliklere katılmak inanılmaz önemli. Bu nedenle bol bol gezin ve İngilizce pratik yaparken yeni yerler keşfetmenin tadını çıkartın. Etkinliklere katılın yeni insanlar tanıyın ve mutlaka anın tadını çıkarın.

Hilal Ünver

 

İrlanda'da Dil Okulu Kampanyalarımız için tıklayın !

 

 egitim irlanda on kayit

 

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 541 789 13 53 (Whatsapp)

00 90 541 357 33 53 (Whatsapp)
 


 

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, 860 Sokak
Konak Mh. Ağahan İş Hanı,Kat:3, No:306
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

 

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.