Delfin Dil Okulu

İrlanda'da Yaşam Nasıl?

İrlanda şehir yapısıyla, sıcak kanlı ve yardım sever insanlarıyla sizi içine çeken çok güzel bir ülke. Dublin şehrine sadece bir haftada alıştım. Öncelikle İrlandalılar tarihlerini çok iyi bir şekilde korumuşlar. Şehirdeki otantik binalar, yollar ve köprülerin güzelliği sayesinde otobüse binmez oldum. O kadar güzel binalar, katedraller, müzeler ve kaleler var ki hepsini yürüye yürüye ve sindire sindire zevk içinde gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Hafta sonlarını İrlanda'nın kocaman doğal parklarında ve ormanlarında geçirmenizi öneririm. 

 

cagatayirlandageyik.png

 

İrlandalılar

İrlandalılar gerçekten yardım sever insanlar. Sizi başından savmıyorlar. Görevlerini hakkıyla yapıyorlar. Dublin kalesinde tura katılmıştım. Turun nereden kalkacağını uzak olduğu için danışmaya sormak yerine hemen yanımdaki 70-80 yaşlarında ki güvenlik görevlisi amcaya sormuştum. Tam emin olamadığını danışmaya gidip geleceğini söyleyince yaptığımdan hemen pişman oldum. Tamam amcam sen dur ben giderim demiştim :)

 cagatay-trinity.png

 

Delfin Dil Okulu

Daha önce Türkiye'de dil okuluna gitmiştim. Herkes Türk olduğu için ortam eninde sonunda kaynıyordu. Ancak İrlanda'da böyle bir şey söz konusu değil çünkü sınıfımda hiç Türk yok. Daha iyisi 7-8 milletten insan var. Ayrıca herkes işini ciddi ve önemseyerek yapıyor. Yerel dilin ingilizce olmasindan dolayi aynı zamanda dışarıda takıldığında bile mecbur öğreniyorsun.

 

cagatayirlandatemplebar.png

 

Aile yanı konaklamam ve Eğitim İrlanda

Başta Ahmet bey'e sonra tüm ekibe teşekkürü borç bilirim. Gerçekten işini layıkıyla yapan, sabırlı, güler yüzlü ve en önemlisi geldikten sonra dahi arayan ilgilenen hatta merkezleri Dublin'de olan güzel ve başarılı bir ekip. İrlanda'ya geleceklere tavsiyem Egitim irlanda’yı bulun ve Ahmet bey'i bulun, sorgulamayin. Sizin yerinize sizin düşünmediklerinizi bile düşünüyor. O kadar diyorum. Şu an Eğitim İrlanda'nın ayarlamış olduğu aile yanı konaklamada kalmaktayım. Türkiye'de bu kadar düzenli beslenmiyordum. Bu kadar ilgi ve alaka beklemiyordum. Ailemden çok memnunum.

 

Eğitim İrlanda ekibine tekrardan teşekkür ediyorum.

Çağatay Temügan

 

İrlanda'da Dil Okulu Kampanyalarımız için tıklayın !


egitim irlanda on kayit

 

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

Ahmet bey İstanbul ofisimizden sorumlu danışman arkadaşımızdır. Vize ve uzun dönem dil okulu programları konusunda oldukça tecrübelidir.

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 541 789 13 53 (Whatsapp)

00 90541 357 33 53   (Whatsapp)


 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, 860 Sokak
Konak Mh. Ağahan İş Hanı,Kat:3, No:306
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

 

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.