İrlanda'da Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları


İrlanda'da dil okulları, son zamanlarda dil eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Tercih edilme sebeplerinin başında;

 • İrlanda'da ki dil okullarının uygun maliyetli olması, 
 • İrlandalıların çok sıcakkanlı olup aynı zamanda Türkleri çok sevmeleri,
 • Twitter, Facebook, Google, Linkedin, Amazon gibi büyük teknoloji şirketlerinin  ofislerinin İrlanda’da bulunması 
 • Türkiye’ye yakın mesafede bulunması gibi sebepler gelmektedir. (Bakınız: Neden İrlanda'da Dil Okulu?)

İrlanda’ya dil okuluna gelen kişiler en çok Dublin şehrini tercih etmektedirler. Nedeni ise sosyal olanakların İrlanda’nın diğer şehirlerine göre daha fazla gelişmiş olmasıdır. Dublin şehrinin yanı sıra Cork, Limerick, Galway, Bray şehirleri de tercih edilmektedir.


İrlanda'da Dil Eğitimi Seçenekleri 

1-İrlanda'da Work and Study Programı (Akademik Yıl)

İrlanda’da work and study 25 hafta ve üzeri alınan dil kurslarına verilen isimdir. İrlanda’da dil okullarında en çok tercih edilen program türüdür. İrlanda'da öğrencilere hem dil okuluna gitme, hem de çalışma imkanı sunan bir programdır.

İrlanda'da 25 haftalık bir dil kursuna kayıt yaptıran öğrenci, ek olarak 8 hafta İrlanda’da kalma hakkına sahip olur. Öğrenciler 25 hafta boyunca genelde 09.00 - 13.00 arası kursa gider. Kurs sonrası aktiviteler ve sosyal etkinlik programları mevcuttur. Ayrıca sabah erken uyanmayı sevmeyenler için İrlanda dil okullarında öğleden sonra kursları da bulunmaktadır.

İrlanda dil okullarında ihtiyacınıza göre haftalık 15, 20 ve 26 saatlik bir programa katılabilirsiniz.

Work and study programıyla İrlanda’da dil eğitimine gelen öğrenciler 8 ay boyunca çalışma iznine sahip olmaktadır. İrlanda'da Çalışma izni için öncelikle Gnib adı verilen oturum ve çalışma izni kartına sahip olunması gerekmektedir. Bu kart İrlanda’ya gidildiğinde göçmenlik ofisinde çıkartılır. Öğrenciler okuldan kalan saatlerinde yasal olarak part time haftalık 20 saat çalışma iznine sahiptirler. İrlanda'da minimum saatlik ücret 9.80 Euro'dur. Bu şekilde öğrenciler aylık ortalama 800 Euro kazanabilirler. Ayrıca yaz dönemi ve sömestr döneminde İrlanda’da dil okuluna katılan öğrenci full time çalışma iznine sahip olmaktadır. 

İrlanda'da Work and Study hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

Work_and_Study_1.jpg    work-and-study-fiyatları.jpg    work-and-study-kampanyalar.jpg 

 

 

 

 

2- İrlanda'da Kısa Dönem Dil Okulu (Genel İngilizce)

İrlanda dil okulları seçenlerin en sık tercih ettiği kurs çeşitlerinden diğeri genel ingilizce programıdır. İrlanda’da genel ingilizce eğitimi minimum 2 haftadan başlamaktadır. İrlanda’da hem sabah hem öğlen seçenekli genel ingilizce kursları mevcuttur. Bu program sayesinde İrlanda dil okulunda grameriniz, kelime bilginiz, konuşmanız gelişerek ingilizce öğreniminizi tamamlamış olursunuz hem de İrlanda’yı yakından tanıma fırsatı elde edersiniz. İrlanda’da kısa dönem dil okullarında çalışma izni yoktur ve uzatılamaz. İrlanda'da genel İngilizce kursları için minimum yaş 16'tıdır. 

İrlanda'da dil eğitimi hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!

kısa dönem dil eğitimi

 

3- İrlanda'da IELTS Hazırlık Kursu

İrlanda’da IELTS kursu almak istiyorsanız öncelikle B1 seviyesinde İngilizcenizin olması gerekmektedir. Bu kurs sizi Ielts sınavına hazırlar. Kursun içeriği olarak Ielts sınavına hazırlık, sınava yönelik pratik bilgilerin verilmesi ve test çözümleri olmaktadır.

irlanda-da-ielts-kursu.jpg

4- İrlanda'da Junior Yaz Okulları

İrlanda’da 12-17 yaş arası gençler için de junior programları mevcuttur. Kısa sürede İngilizceyi eğlenerek öğrenme ve yurt dışı deneyimi kazanmak için oldukça ideal bir kurs çeşitidir. İrlanda'da junior programları dil kursu, konaklama, öğleden sonra etkinlikleri, haftasonu gezisi, havaalanı karşılama ve 3 öğün yemeği içermektedir. Genelde programlar 2-4 haftalık olarak sunulmaktadır. 

İrlanda'da Junior Yaz Okulu hakkında daha fazla bilgi için tıklayın!


5- İrlanda'da Dil Okulu (Yoğun İngilizce)

İrlanda dil okullarında kısa sürede daha yoğun ingilizce eğitimi görmek isterseniz bu kurs tam size göre. Gramer, kelime bilgisi, konuşma konularında haftalık 30 ders süresinde olan yoğun ingilizce eğitimi alarak kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz.

İrlanda'nın en iyi dil okulları için tıklayın!

 

İrlanda'da Dil Okulu için Öğrenci Vize Çeşitleri

İrlanda’da dil okuluna gitmeniz için öncelikle İrlanda vizesine başvurmanız gerekmektedir. İrlanda öğrenci vizesi kısa dönem ve uzun dönem olmak üzere 2 çeşittir. İrlanda’da dil okuluna gitmek için vizeye başvuracaksanız eğer ortalama 8 hafta önce işlemlerinize başlamanız gerekmektedir. Başvuru öncesi evraklarınızı toparlama süresi kişiden kişiye değişmektedir. Vizeye başvurunuz sonrası ortalama 2 hafta içinde İrlanda vizeniz sonuçlanmış olacaktır.

 

Öğrenci vizesi

 


a) İrlanda Kısa Dönem Öğrenci Vizesi: 

İrlanda dil okulunda 90 günden daha kısa dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvuracağı vize çeşitidir.
Vizeye başvurmak için 3 şart aranmaktadır:

1- Maddi Yeterlilik: Gidilecek hafta sayısınca başvuran kişinin ya da 1. derece akrabalarının sponsor olarak bankada haftalık 200€ maddi teminat göstermesi gerekmektedir. 3 kişiye kadar sponsor kabul edilmektedir.

2- Türkiye’ye Geri Dönüş Garantisi: Öğrenciyseniz öğrenci belgesi, çalışıyorsanız izin yazısı ya da işe başlayacaksanız iş yazısını vize başvurunuz esnasında sunmanız gerekmektedir.

3- Neden İngilizce öğrenmek istediğinizi niyet mektubunuzda belirtmeniz gerekmektedir.

b) İrlanda Uzun Dönem Öğrenci Vizesi

İrlanda dil okulunda 90 günden fazla süreli dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin başvuracağı vize çeşitidir. Vizeye başvurmak için 3 şart aranmaktadır:

1- Maddi Yeterlilik: Başvuran kişinin ya da 1. derece akrabalarının sponsor olarak banka hesaplarında 7000€ maddi teminat göstermesi gerekmektedir.3 kişiye kadar sponsor kabul edilmektedir.

2-Türkiye’ye Geri Dönüş Garantisi: Öğrenciyseniz okulu dondurduğunuza dair belge, çalışıyorsanız izin yazısı ya da yeni işe başlayacaksanız iş yazısını vize başvurunuz esnasında sunmanız gerekmektedir.

3- Neden İrlanda’da ingilizce öğrenmek istediğinizi niyet mektubunuzda belirtmeniz gerekmektedir.

 

İrlanda Dil Okulları

Dil Okulları Şehir Açıklama
Griffith College Cork, Dublin, Limerick İrlanda'da kampüs içi eğitim ile öne çıkan dil eğitimi kurumlarından biri.
Atlas Language School Dublin Harika manzarasıyla ve eğtitim kalitesiyle dikkat çeken bir dil okuludur. Oldukça kaliteli ve köklü bir okulu olduğunu söyleyebiliriz.
Kaplan Dil Okulu Dublin Uluslararası zincir dil okulu
Emerald Cultural Institute Dublin Şehir merkezine yakın ve güzel kampusü ile dikkat çekiyor. İrlanda dil okulları arasında son yıllarda sürekli ödül alan başarılı bir dil okulu.
CES Dil Okulu Dublin En çok tercih edilen ve memnun kalınan okullarımızdandır. Fiyat performans açısından çok başarılı bir dil okuludur. 30 yıllık deneyimi ile İrlanda'da saygın dil okullarının başında gelir
ATC Dublin Dil Okulu Bray, Dublin Dublin şehrinin kalbinde, South William Caddesi'nde, kentin en popüler cazibe merkezinde yer almakta
EC Dil Okulu Dublin Ödüllü bir dil okuludur. Dil becerilerinizi Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle uluslararası ortamda geliştirme fırsatı ve 30 yaş üstündeki öğrencilere dersler.
Arena School of English Dublin Dublin'in önde gelen İngilizce okullarından biri. Yetişkin öğrenciler için uzmanlaşmış İngilizce dil okulu
International House   Dublin Köklü bir dil okuludur, eğitim kalitesi ve her hafta yenilenen zengin aktivite programıyla öne çıkmaktadır
Cork English Academy Cork Okul, yetişkin ve gençler için çeşitli İngilizce dil programları sunmanın yanı sıra çeşitli konaklama seçeneklerine de sahip.
Dublin City University (DCU) Dublin Üniversite kampusünde dil eğitimi. Çeşitli yaş grubundan öğrenciler için geniş kapsamlı İngilizce programlara sahip
 Oscars International  Dublin Dublin'in önde gelen teknolojik İngilizce Dil Okulu. Mükemmel şehir merkezi konumuna sahip.
Delfin English School Dublin Dublin Her bütçeye uygun, farklı ihtiyaçlara yönelik İngilizce dil programları sunmakta
The English Studio Dublin Dublin Okul, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunmakta
ISI Ireland Dublin 1997 yılından beri faaliyet gösteren okul, yüksek eğitim standarlarına sahip.
Berlitz Dil Okulu Dublin İngilizce dil öğrenme hedefinize ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız herşeye sahip.
Horner Dil Okulu Dublin Şehir merkezinden yer alan, derslerde teknolojiyi kullanmayı önemseyen, kaliteli bir dil okuludur.
Apollo Dil Okulu Dublin  Yeni ve ödüllü bir okuldur, piyasaya yeni girmiş olmalarının heyacanı ile öğrencilere ekstra ilgi göstermektedirler.
All Dil Okulu Dun Loaghire  Dublin'e çok yakın bir kasabada bulunan bir dil okuludur, okulda ve şehirde çok az Türk bulunmaktadır.

 

En İyi İrlanda Dil Okulları ve Belirgin Özellikleri

1-Dublin City Üniversitesi Dil Okulu: İrlanda’da kampüs ortamında dil okulu düşünürseniz tam size göre bir okul. 1993 yılında kurulmuştur. Sınıflar maximum 15 öğrenci kapasitelidir. En çok tercih edilen dil okullarındandır. En büyük avantajı kampüs içinde dil eğitimi almanızdan dolayı tamamı yabancı olan öğrencilerle iletişim kurmanız ve dilinizin daha çabuk gelişebilmesidir. Kampüsün içindeki cafe, spor salonu, yemekhane, havuz, sinema vb. yerlerden Dublin’e göre daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yurtlar okula 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Dezavantajı ise şehire 20-25 dk otobüs mesafesinde uzaklıktadır. Belirli aralıklarla kampüsün önünden ve Dublin’den otobüs kalkmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 DCU dil okulu

 

2- Kaplan Dil Okulu: 1938 yılında eğitim vermeye başlamıştır. 8 ülkede dil okulu bulunmaktadır. Uluslararası alanda 5 yıl üst üste dünyanın en iyi dil okulu seçilmiştir. Şehir merkezinde yer almaktadır. Haftada 2 gün konuşma kulübü vardır. Her gün sosyal etkinlikler ve geziler olmaktadır. Hafta sonları şehir dışı gezileri olmaktadır. 5 haftada bir seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Yeterli puan alırsanız o seviyeyi tamamlamış olursunuz ve sertifikasını alırsınız. Böylelikle diğer seviyeye geçmiş olursunuz. Ücretsiz ekstra dersler yapılmaktadır. Teknoloji aktif olarak derslerde kullanılmaktadır. Dersler sonrasında online ders ve egzersiz yapmanız için Ktools adında sistemleri vardır. Sisteme konular kitaplarla paralel yüklenmektedir. Oradan da online olarak dersleri tekrar edebilirsiniz. Seviye tespit sınavlarınızı da bu sistem üzerinden olmaktasınız. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Kaplan dil okulu

 

3- EC Dil Okulu: 1991 yılında kurulmuştur. Toplamda 19 şubeye sahip dil okuludur. İrlanda’da tek şubesi vardır. EC dil okulu, Star Adwars ödülünü uluslararası alanda alarak dünyanın en iyi dil okulu ünvanına iki yıl sahip olmuştur. En çok tercih edilen okullardandır. Öğencilere eksiklerine yönelik ücretsiz extra dersler sunmaktadır. 30 yaş üstüne özel dil kursu mevcuttur. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

EC Dublin

 

4- Emerald Dil Okulu: 1986 yılında kurulmuştur. Toplam 6 şubesi vardır. Dublin’de ise 2 şubesi bulunmaktadır. TOEIC, TIE, Trinity ve Oxford Test of English yetkili sınav merkezidir. Şehir merkezine tramvayla 6 dakika mesafededir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Emerald dil okulu

 

5- International House Dil Okulu: 1953 yılında kurulmuş köklü ve çok yaygın dil okullarındandır. Toplam 160 şubesi bulundan dil okulu İrlanda’nın en çok tercih edilen dil okuludur. Bina yapısı, eğitim kalitesi, merkezi konumu ile öğrencilerimizden olumlu dönüşler almaktayız. Sınıf yoğunluğu maximum 14 kişiliktir. Dil okulunda kütüphane ve bilgisayar odası bulunmaktadır. Her gün sosyal aktiviteler yapılmaktadır ve haftanın belirli günü iş bulmaya yönelik dersler verilmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.  

 

İnternational Haouse Dublin

 

6- Central Of English (Ces) Dil Okulu: 2007'de CES Avrupa'da Yıldız İngilizce Dil Okulu seçilmiştir. Aynı ödül için 2008 - 2011 yılları arasında her yıl listeye girmiştir. CES, bu ödül için üst üste beş yıllığına aday gösterilen tek okuldur! CES İrlanda, ayrıca resmi IELTS sınav merkezidir. 1979 yılında kurulmuştur. Avrupa’da 3 adet şubesi bulunmaktadır. Sınıf sayısı 14 dür. Konumu Dublin merkezdedir. Dezavantajı ise eski bir binaya sahip dil okulu olmasıdır. Okulda birçok sosyal aktivite yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

CES Dublin

 

7- Atlas Dil Okulu: 2003 yılında Portobello Nehri kıyısında kurulmuş, eşsiz manzaralı, oldukça güzel binaya sahip bir okuldur. Şehir merkezine yürüyerek 20 dakika mesafededir. 2017 Yılında “Star Awards” ödüllerinde Dublin’in en iyi dil okulu seçilmiştir. En büyük avantajı haftalık 20 saatlik ders alana + 10 saat ücretsiz eksik ve takviye için ders imkanı sağlamaktadır. Her öğrencinin yaşam koçu vardır ve bu koçlar aylık gelişme, sorun takibi yapmaktadır. Aktivitesi oldukça fazla olan bir okuldur. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Atlas language school

 

8- Oscars Dil Okulu: İrlanda’nın en çok tercih edilen dil okullarındandır. İngiltere, İrlanda ve Kıbısta şubesi bulunmaktadır. İrlanda’da ki dil okulunda 23 sınıf vardır. Eğitimi teknolojik olarak uygularlar. Fiyat olarak uygun fiyatlı bir butik okuldur. Konum olarak Dublin merkezdedir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 Oscars İnternational

 

9- Delfin Dil Okulu: 2005 yılında kurulmuştur. Dublin ve Londra da şubeleri vardır. İrlanda’da 2 şubesi 26 sınıfı mevcuttur. Uygun fiyatlı bir okuldur. Öğleden sonra kursları fiyat bakımından daha düşüktür. Merkezi konumdadır. Spire heykeline 3 dakika yürüme mesafesindedir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 Delfin English School

10- ATC Dil Okulu: 1964 yılında kurulmuştur. Okulda toplam öğrenci kapasitesi 240 kişidir. 16 adet sınıfı bulunmaktadır. Dublin ve Bray şehrinde hizmet vermektedir. Konumu ve teknolojiyi eğitimde kullanmaları bakımından öğrencilerin tercih ettiği dil okuludur. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

ATC dil okulu

 

11- Horner Dil Okulu: 1993 yılında kurulmuştur. Teknolojiyi etkin olarak kullanarak dil okulunda dersler akıllı tahta, DVD, Tv ve Cdlerden destek alınarak verilmektedir. Genel İngilizce, work and study, yoğun İngilizce ve İelts kursları verilmektedir. Sınıflarda kablosuz internet bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Horner dil okulu

 

12- Ise Dil Okulu:1997 yılında kurulmuştur. Dublin de 2 şubesi 8 sınıfı vardır.  Genel İngilizce, work and study ve yoğun İngilizce, İelts kursları mevcuttur. Teknoloji ve öğrenci odakları kurslarının yanı sıra 25 haftalık work and study programına kayıt olan öğrencilere B1 seviyesinde İngilizcesi varsa % 80 iş bulma garantisi okul tarafından verilmektedir. Uygun fiyatlı butik bir okuldur. Konumu şehir merkezine 15-20 dakika mesafelidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

ISE dil okulu

 

13- Isı Dil Okulu: 2001 yılında kurulmuştur. Sınıflar maximum 12 kişiliktir. Merkeze yürüyerek 10 dakika mesafededir. Teknolojik ve sistemli bir dil okuludur. En büyük dezavantajı Brezilyalı yoğunluğu ve çalışma izni için gerekli olan evrakların okul tarafından verilememesidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

ISI Dublin14- Berlitz Dil Okulu: Dublin’de 1900 yılında kurulmuştur. Dublin, Manchester, Brighton da şubesi vardır. B1 seviyesinde İngilizceniz varsa okul %100 iş garantisi vermektedir. İşler genellikle hizmet sektöründedir. Butik bir okuldur. Dublin şubesinde 8 sınıfı vardır. Şehir merkezinde bulunan alışverişi ile meşhur Garfton Street’e 5 dakika yürüme mesafesindedir.

 

Berlitz dil okulu15- Cork English Academy: İrlanda’nın güneyinde Cork şehrinde bulunan dil okulu tek şubeye sahiptir. Sınıflar maximum 12 öğrenci kapasitelidir. Dil okulunun fiyatı gayet uygundur. Cork, Dublin’e göre yaşam giderleri bakımından daha uygundur. Üniversite şehri olduğundan genç nüfus fazladır. Otobüsle Dublin Cork arası 4 saat mesafededir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

Cork English Academy

16- Griffith College Dil Okulu: 1974 yılı nda kurulmuştur. İrlanda’da 3 şubesi vardır. Şu an için Dublin şubesinde work and study programı verilmemektedir. Üniversite kampüsü içinde olan dil okuludur. Cork ve Limerick'deki dil okullarında ingilizce dil eğitimi verilmektedir. Öğretmen kalitesi çok iyidir. Online sistemden eğitimlere destek verilmektedir. Dil okulu kampüs içinde bulunduğundan sosyal imkanlardan kolaylıkla ve uygun maliyete yararlanabilirsiniz. Yabancı öğrencilerle iletişim kurarak dilinizi geliştirebilirsiniz.

Griffith Collegue


Sıkça Sorulan Sorular:

 • Dil Okulu için Neden İrlanda?
İrlanda uygun yaşam maliyetleri, okul kalitesi, çalışma imkanları, öğretmen kaliteleri bakımından diğer Avrupa ülkeleri olan İngiltere, Kanada, Amerika’ya göre daha avantajlıdır. Ayrıca İrlanda Türkiye’ye yakın mesafededir.
 • Neden İrlanda’da Dil Okulu Tercih Etmeliyim?
 1. Kaliteli Dil Okulları: MEI üyesi dil okulları öğrencilerine verdikleri eğitim kalitesi ile İrlanda’da dil okulu tercih listesinin başında gelmektedir. Böylelikle öğrenciler vize sırasında daha az sorunla karşılaşır ve daha üst seviyede İngilizce eğitimi almış olurlar.

 2. Türkiye’ye Yakınlığı: Artan uçak seferleri ve diğer Avrupa ülkeleri kadar uzak mesafede olmaması İrlanda’da dil okulları için önemli bir tercih sebebidir.

 3. Çalışma İmkanlarında Kolaylık: 25 hafta ve üzeri bir okula kayıt yaptırdığınızda kolaylıkla çalışma iznine sahip olabiliyorsunuz.

 4. Diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygun bütçeli olması.

 5. Eğitim kurumlarının ve eğitim veren hocaların kalite seviyelerinin yüksek olması.

 6. Türkler için yeni yeni keşfedilmiş olması.

 7. Sosyal etkinliklerin, doğal güzelliklerin çok fazla olması.
 • İrlanda'nın resmi dili nedir?

 İrlanda’nın Resmi Dili İrlanda’nın resmi dili ingilizce ana dili İrlandacadır. İrlanda’da eğitimler ingilizce olarak verilmektedir. Günümüzde İrlandaca konuşan kesim çok az da olsa vardır.

 • İrlanda'nın dil okullarının kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

İrlanda Dil Okulların Kalitesi İrlanda dil okulları Marketing English in Ireland (MEI) kurumu tarafından onay almış okullar birçok yönden eğitim kalitesi olarak denetlenmektedir. MEI üyesi okulların vize başvuruları daha kolay sonuçlanmaktadır. Bizler Eğitim İrlanda olarak MEI üyesi olmayan okullarla çalışmamaktayız. 

 • İrlanda ile Türkiye arasındaki saat farkı ne kadar?

 Türkiye ile İrlanda Arasındaki Zaman Farkı İrlanda ile Türkiye arasında 2 saatlik bir zaman farkı bulunmaktadır.

 • İrlanda’daki Dil Okullarına Hangi Ülkelerden Öğrenci Gelmektedir?

İrlanda’da dil okullarına Brezilya, Türkiye, Tayland, Kore, Kolombiya, Venezüella, Japonya, Rusya, Çin, Tayvan gibi birçok Avrupa ülkesinden öğrenciler gelmektedir.

 • İrlanda'da Eğitim ve Yaşam Maliyetleri Nasıldır?

İrlanda’ya gittiğinizde aylık yaşam gideriniz ortalama 600-800 Euro arasında değişmektedir. Yemek için ayıracağınız bütçe ortalama 200€, otobüs ile ulaşım 4 haftalık 80€dur.

 •  İrlanda Para Birimi Nedir?

Euro en çok kullanılan para birimidir. Bunun yanı sıra Sterlin de kullanılır.

 • İrlanda Vizesi Başvuru yerleri Nerelerdir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep de bulunan VFS Global İrlanda elçiliği tarafından belirlenmiş İrlanda vize başvuru merkezidir.

 • İrlanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

İrlanda’da dil eğitimi için vizeye başvurduğunuzda ortalama 10 iş gününde vize sonuçlanmaktadır.

 • Kısa Dönem Dil Okuluna Gidince Orada Tekrar Dil Okulumu Uzatabilir miyim?

Kısa dönem İrlanda’da dil okuluna gidince maalesef kursunuzu tamamladığınızda tekrar kursu uzatma hakkınız yoktur. Türkiye’ye dönüp yeniden vize çıkartmanız gerekmektedir.

 • Uzun Dönem Work and Study Kursunu Tamamlayınca Tekrar Uzatabilir miyim?

İrlanda’da uzun dönem dil okulunu 2 kere daha uzatma hakkına sahipsiniz. Toplam da 3 kere Türkiye’ye dönmeden İrlanda’da uzun dönem dil eğitimi alabilirsiniz.

 • İrlanda’da Dil Okuluna Hangi Tarihlerde Başlayabiliyorum?

İrlanda’da dil okulları her pazartesi yeniden başlamaktadır. Siz istediğiniz bir pazartesi başlayabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gerekir ki vize süreciniz için ortalama 8 hafta sonrası bir pazartesi günü seçmeniz gerekmektedir.

 • Eğitim İrlanda ile İrlanda’da Dil Kursuna Yazılmamın Faydaları Nelerdir?

En başta söylemek gerekirse kesinlikle Eğitim İrlanda olarak öğrencilerimize ücretsiz danışmanlık sağlamaktayız. En büyük avantajımız ise Dublin’de ofisi bulunan tek Türk şirketiyiz. Gittiğinizde size her zaman destek olabilecek, sorularınızı yüz yüze yanıtlayacak Türk danışmanlarımız bulunmaktadır. Dönem dönem öğrencilerimizle sosyal etkinlikler, kahvaltı programları, tanışma programları, bayramlaşma programları düzenlenmektedir. Herhangi bir sorununuzda mutlaka yanıt alabileceğiniz bir kurum olduğumuz için sizin sadece Türkiye’de yanınızda değil ayrıca İrlanda’da da hep yanınızdayız. 

Buradan neden Eğitim İrlanda yazımıza tıklayıp ayrıcalıkları daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

 

egitim irlanda on kayit 

ogrenci izlenimleri irlanda dil okulu

Bu kategoriden diğerleri: « İrlanda'da Dil Eğitimi

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353

00 90 541 357 33 53 (Whatsapp)

 


İzmir Ofisi
Adres: Konak Pier Karşısı, Cumhuriyet Bulvarı
Cumhuriyet İş Merkezi, Kat:6, No:609
Konak/ İzmir
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 531 338 6984 (Whatsapp)

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.