İrlanda’da Uygun Fiyatlı Alışveriş Yapabileceğiniz Marketler ve Bir Haftalık Market Alışverişi

1.Lidl

Lidl İrlanda’nın en ucuz marketlerinden biridir, kendi markalarıyla birlikte oldukça kaliteli markaları da içinde barındırmaktadır. Taze meyve sebzeden, ekmeğe kadar aradığınız her şeyi en uygun fiyatlarla Lidl’da bulabilirsiniz.

2.Aldi

Aldi İrlanda’nın en ucuz marketlerinden 2.si’dir. Lidl ile benzer fiyat aralığında olup yine her şeyi içerisinde bulabilirsiniz.

Lidl ve Aldi’yi Türkiye’de ki A101 ve Bim marketleri gibi düşünebilirsiniz. Aynen Türkiye’de ki gibi her hafta için özel olarak planlanmış indirimleri ve aktüel ürünleri bulunmaktadır.

3.Tesco

Tesco Lidl ve Aldi’ye göre nispeten daha pahalı olabilmekle birlikte yine de ucuz marketlerdendir. Lidl ve Aldi’den çok daha çeşitli ürün yelpazesi bulunmaktadır, haftalık ve aylık indirimlerini takip ederseniz çok çok ucuz fiyatlara kıyafetten tutun yemeğe kadar her şeyi bulabilirsiniz.

4.Dealz

Dealz’ın bir diğer adı da 1,5€’cu dur. Her gün farklı farklı ürünleri ve indirimleri bulunmaktadır. 1-5 euroya alabileceğiniz şeyleri görünce çok şaşıracaksınız. Mutfak malzemeleri ve dekorasyon için öğrencilerin en uğrak noktası olan Dealz’da saklama kabından tutun mutfak malzemelerine, takım çantasından bakım ürünlerine her şeyi bulabilirsiniz.

1 Haftalık Market Alışverişini Yaptığımız Videolarımız;

İlginizi Çekebilir

Menü