Neden Eğitim İrlanda?

 

1- Sadece İrlanda ile Çalışan TEK Şirketiz!

Yurt dışında eğitim düşünenlere Amerika mı, İngiltere mi, İrlanda mı şeklinde manavdan sebze seçer gibi ülke seçtirmiyoruz. Biz sadece İrlanda’ya öğrenci gönderiyoruz. Haydi o zaman İrlanda yolcusu kalmasın. :)

irlanda da egitimde uzman kadro
 

2- İrlanda’da Eğitim Almış Deneyimli Danışmanlar!

Ekibimizdeki tüm danışmanlar daha önce İrlanda’da eğitim almış veya staj yapmış kişilerden oluşmaktadır. İrlanda’da eğitim konusunda ve bu süreçte aklınızdan geçen soruların cevaplarını kendileri bizzat tecrübe ettiler. Türkiye'deki birçok danışmanın aksine, gerçekten İrlanda ve imkanları hakkında doğru bilgiye sahiptirler.

egitim irlanda danismanlik

 

3- İrlanda’da Ofisi Bulunan TEK Türk Danışmanlık Şirketiyiz!

Her türlü sorunuz, yaşadığınız sorun, ileriye yönelik eğitim kariyerleri ile ilgili Dublin ofisimizdeki Türk danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Hem de ofisimiz Dublin’in en merkezi yerinde!

dublin ofisi

 

4-En İyi Fiyat Garantisi

İrlanda'da ofisi bulunun tek danışmanlık firmması Eğitim İrlanda'dan Türkiye'de ilk ve tek! "En İyi Fiyat Garantisi" ile hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlara İrlanda'da dil okuluna gidebilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın!

 

en-iyi-fiyat-garantisi.jpg

 

5- Sizi Dublin Havalimanında Türk Danışmanlarımız Karşılasın!

Kayıt, ödeme ve vize işlemlerini Türkiye’de tamamladıktan sonra heyecanlı bekleyiş başlar. Bilmediğiniz bir ülkeye yolculuk... Korkmayın! İsterseniz sizi Dublin havaalanından Türk danışmanlarımız karşılayabilir. Dilini rahatça konuşabildiğiniz bir gülümseme size ilk gün stresinizi unutturacaktır...

 egitim irlanda havaalani karsilama

 

6- Eğitim İrlanda Dublin Ofisinde Ücretsiz Etkinlikler Düzenliyoruz!

İrlanda'da yalnız değilsiniz! Dublin ofisimizde İrlanda'da bulunan öğrencilerimiz için her yıl bir çok ücretsiz etkinlikler düzenliyor ve Eğitim İrlanda ailesi olarak bir araya geliyoruz. 

 

7- Eğitim İrlanda Öğrencileri Her Zaman Kazanıyor!

KARS (Kazandıran Arkadaş Referans Sistemi) sayesinde, İrlanda’ya eğitim amaçlı gelecek arkadaşlarını, tanıdıklarını bize yönlendiren öğrencilerimiz her yönlendirdikleri kişi için 50€ kazanıyor.

kars irlanda 

8- Özel İndirimli Fiyatlar

Düzenli olarak partner dil okulları ile görüşerek, değerli öğrencilerimiz için en iyi fiyatları almaya devam ediyoruz.

irlanda da indirimli dil okullari

 

9- İş Bulmanıza Yardım Ediyoruz!

İrlanda’ya 25 hafta ve üzeri programlara kayıt olarak gelen öğrencilerimize, İrlanda’ya geldiklerinde iş bulmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Eğitim İrlanda ekibimizin büyük çoğunluğu yıllardır Dublin’de ikamet ettiğinden dolayı, kendi bağlantılarımızı öğrencilerimiz için kullanmayı ihmal etmiyoruz. İş bulma garantisi verememekle birlikte bulmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

irlanda da calisma imkanlari

 

10- Ücretsiz Aile Yanı Konaklama Ayarlama

Dil okullarının 80 Euro karşılığı ayarladığı konaklamayı, Eğitim İrlanda öğrencilerine ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz. Ayrıca öğrencilerimizi misafir edecek İrlandalı aileleri bizzat ziyaret edip, evlerini görüyoruz.

ucretsiz irlanda egitim danismanligi


11- 100’lerce Mutlu Öğrenci

Siz de İrlanda'ya bizim aracılığımızla gelerek Eğitim İrlanda ailesinin bir parçası olabilirsiniz. İrlanda'ya bizle gelen pişman olmaz. İrlanda dil okulu öğrenci yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

 

irlanda mutluluk

 

12- Ücretsiz Danışmanlık 

Eğitim İrlanda olarak öğrencilerimize tamamen ÜCRETSİZ danışmanlık sunuyoruz.

ücretsiz danismanlik

 

13- Eğitim İrlanda Zirvesi

Eğitim İrlanda olarak gencecik kadromuzla, her yıl tüm takım olarak Eğitim İrlanda Zirvesinde bir araya gelip öğrencilerimizin sorunlarını masaya yatırıp çözümler arıyoruz. Bizim için önce öğrencilerimiz!

egitim irlanda zirve

 

14- Aylık Eğitim İrlanda Oryantasyon Programları

Evet, İrlanda'ya geldiğinizde de yalnız değilsiniz! İrlanda'da ofisi bulunan firmamız, her ay düzenli olarak yeni gelen öğrencilerimize oryantasyon programı sunmakta; iş bulma, göçmenlik işlemleri, banka hesabı açma, kamu servis numarası (PPS) alımı gibi konularda öğrencileri bilgilendirmektedir. Bu hizmeti başka HİÇBİR danışmanlık firmasından alamazsınız!

irlanda-da-oryantasyon

 

15- Düzenli Olarak Partner Okullarla Görüşüyoruz

Her yıl düzenli olarak Marketing English Ireland (MEI) tarafından düzenlenen workshop etkinliğine Atlas, Studyzone, İdealist, Allstudy, Karya, Truva gibi Türkiye'nin önde gelen yurt dışı eğitim danışmanlık firmaları ile birlikte katılarak siz değerli öğrencilerimiz için en iyi fiyatları almaya çalışıyoruz. MEI etkinlikleri dışında da Dublin ofisimiz düzenli olarak partnerlerimiz ile görüşüyor.

mei dil okulu irlanda


egitim irlanda on kayit

 

İzmir bölge müdürü olarak görev yapan Seda hanım, 6 yıldır Eğitim İrlanda ailesinde yer almaktadır. Dil okulları ve yaz okulları konusunda yüksek bilgiye sahiptir.

İLETİŞİM

 
Dublin Ofisi (Merkez)
Adres: 23 Marlborough St,
Dublin 1, Ireland
bilgi@egitimirlanda.com
00 353 892 23 6605
00 353 899 72 2069
00 353 863 11 3004

 


 


İstanbul Ofisi
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şehit Ahmet Sokak
Mecidiyeköy İş Merkezi K:8/96 Şişli
bilgi@egitimirlanda.com
0 850 532 9 353
00 90 541 789 13 53 (Whatsapp)

00 90 541 357 33 53 (Whatsapp)
 


 

 

Eğitim İrlanda, 2010 ylından bu yana İrlanda'da hizmet veren İrlanda'da ofisi bulunan TEK TÜRK DANIŞMANLIK ŞİRKETİDİR.  Tüm kadromuz bizzat İrlanda'da eğitim görmüş ve SADECE İrlanda üzerine profesyonelleşmiş tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.