İzmir Ofisi Danışmanlarını Arıyor

Eğitim İrlanda İzmir Şubemiz için satış, pazarlama alanında deneyim kazanmak isteyen part-time danışmanlar/stajyerler aranmaktadır.

Çalışanlar 2 haftalık bir eğitimden sonra çalışmaya başlayacaktır.

 

Eğitim İrlanda Hakkında

Eğitim İrlanda (Education State) yurt dışı İngilizce dili eğitimini İrlanda’da sürdürmeyi düşünen gençlerimizin okul bulma, konaklama ve diğer ihtiyaçlarını en kaliteli ve ekonomik şekilde karşılamalarını sağlamak ve yardımcı olmak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur.

Profesyonelliği ilke edinen kurumumuz modern dünyanın ve iş hayatının gerektirdiği kalite anlayışı ile kurmuş olduğu ekip organizasyonu içerisinde uzun yıllar yurt dışı eğitim danışmanlık tecrübesine sahip uzmanlarla birlikte faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Eğitim İrlanda, İrlanda’da Dublin merkezli olarak İrlanda’nın değişik noktalarına yayılmış saygın eğitim kurumları, üniversiteler, dil okulları ve kolejler ile anlaşarak bu kurumların İrlanda temsilcisi olmuştur. İrlanda sunmuş olduğu eğitim imkanlarıyla Amerika, İngiltere ,Kanada ve Malta gibi ülkelere rakip olmuş ve kısa bir zaman dilimi içinde de en çok tercih edilen yurt dışı dil eğitimi noktalarından biri olacaktır.

 

Gerekli Nitelikler

  • Tercihen yurt dışında bulunmuş olmak
  • Düzgün bir diksiyona sahip olmak
  • Satış pazarlama alanında kariyer hedefi olması
  • Öğrenci olmak
  • Hafta içi 2 tam boş gününün olması

 

İş Tanımı

  • Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması
  • Öğrenci takibi yapılması
  • Kayıttan sonra öğrencinin sürecini yönetmek

 

Çalışma Günleri

Program haftanın 2 gününü kapsamaktadır. Günler, adaylarla görüşülüp kararlaştırılacaktır.

 

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Özgeçmiş (CV)

 

Çalışanlara herhangi bir sabit maaş verilmeyecek olup prim usulü çalışma yapılacaktır. Yol – yemek tarafımızdan karşılanacaktır. Şartlar ve detaylar mülakatta bildirilecektir.

Belgelerin ‘İzmir Şubesi Staj Başvurusu’ konu başlığıyla bilgi@egitimirlanda.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Menü